R5 1500X ve RX580 Oyunlarda Kasması ve Düşük GPU Kullanımı

Evet onda bir sorun yok ama dediğim gibi gpu kullanımı beni rahatsız ediyor sabit değil ilk postum da da belirttiğim gibi benimle aynı karta sahip olanların gpu'ları sabit %100 ünü kullanıyor ve akıcı bir oyun deneyimi yaşıyorlar pubg de ben eziyet çekiyorum 80 fpsde kasar gibi oynuyorum ve ekran kartı değerleri yerlerde geziyor.

Hocam forumda biri daha vardi senle ayni sorunu yasayan. 1050ti almis arkadasindan takmis duzelmis. Acaba kartta bi ariza mi var ki ? Baska bir ekran karti ile deneme imkaniniz var mi ?
Evet onda bir sorun yok ama dediğim gibi gpu kullanımı beni rahatsız ediyor sabit değil ilk postum da da belirttiğim gibi benimle aynı karta sahip olanların gpu'ları sabit %100 ünü kullanıyor ve akıcı bir oyun deneyimi yaşıyorlar PUBG de ben eziyet çekiyorum 80 fpsde kasar gibi oynuyorum ve ekran kartı değerleri yerlerde geziyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı