R5 1600 1650S sistem Valorant'ta 55 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Zeytinn

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Samsung 980 500 GB
Ekran kartı
GTX 1650 Super
Anakart
Asus Prime B450M-K II
İşlemci
R5 1600
Selam dostlar,

Sistemimde güncel olarak R5 1600 ve 1650 Super var, FPS'mi yükseltmek için her şeyi denedim yine de oynarken maksimum 55 FPS görüyorum.
Kafamı sağa sola çevirdiğimde 5-6 FPS'ye kadar düşüyor.
Bilgisayarda arkada açık performansı düşürebilecek hiçbir uygulama yok.
Yardım edebilirseniz sevinirim, bu sorundan dolayı 8 aydır oyunu düzgün oynayamıyorum.

Selam dostlar,

Sistemimde güncel olarak R5 1600 ve 1650 Super var, FPS'mi yükseltmek için her şeyi denedim yine de oynarken maksimum 55 FPS görüyorum.
Yardım edebilirseniz sevinirim, bu sorundan dolayı 8 aydır oyunu düzgün oynayamıyorum.
Windows ayarlarindan grafik ayarlarında valorant yüksek performans ayarlı mi? Böyle bir şeyin olması çok garip.

Selam dostlar,

Hocam sıcaklıklar nasıl?

MSI Afterburner ile sıcaklık değerlerini atabilir misiniz? Hangi çözünürlükte hangi grafik ayarlarında oynuyorsunuz? Ram kaç gb?

Windows ayarlarindan grafik ayarlarında valorant yüksek performans ayarlı mi? Böyle bir şeyin olması çok garip.
Evet, ayarlı

Laptopmu kullanıyorsunuz ve sıcaklık değerlerinizi kontrol eder misiniz?
Hayır, laptop kullanmıyorum sıcaklıklar oyundayken makul seviyelerde.

MSI Afterburner ile sıcaklık değerlerini atabilir misiniz? Hangi çözünürlükte hangi grafik ayarlarında oynuyorsunuz? Ram kaç gb?
16 GB ram ile oynuyorum 1080p en düşük ve en yüksek ayarlar arasında neredeyse hiçbir FPS farkı olmuyor.

Evet, ayarlı

Hayır, laptop kullanmıyorum sıcaklıklar oyundayken makul seviyelerde.

16 GB ram ile oynuyorum 1080p en düşük ve en yüksek ayarlar arasında neredeyse hiçbir FPS farkı olmuyor.
Hocam sıcaklık değerlerinizi atar mısınız? Çünkü hiç bir sebep yok gibi ortada.

Geri
Yukarı