R5 1600 AF 1050TL Bütçe Soğutma Önerisi

Hocam aynı işlemciyi kullanıyorum soğutmayı estetik için istiyorsan RGB hava soğutma alın o kadar para vermeye değmez stress testinde 65 derece üstünü görmedim. Kasam çok eski ve içinde 1 tane fan yok ve işlemciyi stock fan ile kullanıyorum onun yerine kalan para ile RAM yükseltmesi ya da SSD tarzı donanım alın.

Hali hazırda 16GB RAM kullanıyorum ve sadece basit oyunları oynadığımı da düşünürsek şu an daha yüksek RAM ihtiyacım bulunmuyor, zaten SSD kullanıyorum ve kargolanmasını beklediğim NVMe M2 SSD siparişim var, estetik amaçlar dediğim RGB değil, kasamın içinde renklerin uçuşmasını istemiyorum sadece kırmızı olmasını istiyorum ve kasamda radyatör takılması için bir kısım var, o kısım kasanın arkasını tamamen gösteriyor ve bu görüntü hoşuma gitmiyor o yüzden hava soğutma istemiyorum.

İşlemci gündelik yaptığım her şeye yetiyor sonuçta, estetik sebeplerle sıvı soğutma istediğimi de belirttim. Ama evet haklısınız biraz gereksiz bir hareket 😁

O zaman gönül rahatlığıyla buna da bakabilirim, teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıdaki videonun 4. ve 6. dakikaları arasında modları gösteriyor, bakabilirsin. Unicorn kusmuğu dediğiniz tarzda aydınlatma da, sade aydınlatma da mevcut.

Silverstone PF240 ARGB ve Phanteks Kırmızı/Siyah uzatma kablosu siparişi verildi, çözüldü olarak işaretlenebilir. Neredeyse tam 1100TL tutmuş olması da güzel oldu😂
Phanteks.png
Silverstone.png

Geri
Yukarı