R5 1600 AF alınır mı?

2600 veya 2600X almana gerek yok. B450 bir anakarta 2600X seviyesine çıkabilirsin hatta onu geçebilirsin çok rahat OC ile. 2600 ile de zaten denk.

2600 veya 2600X almana gerek yok. B450 bir anakarta 2600X seviyesine çıkabilirsin hatta onu geçebilirsin çok rahat OC ile. 2600 ile de zaten denk.

Peki hocam şöyle bir şey olabilir mi? Ben anakart ve işlemciyi çıkartıp B450M'i kasaya taksam ardından işlemciyi orada taksam olur mu?

Hocam satıcı deneyecek imkanım şu an yok dedi tatile gidecekmiş hazırlanacakmış öyle söyledi. Beni metroya çağırdı. Bana dolandırıcı gibi geldi. WhatsApp da profil fotoğrafı falan da yok. Ne diyorsunuz denesem mi?
Piyasanın altında değilse fiyatı sıkıntı olmaz. Alırken bakın pinler falan düzgün mü.

Piyasanın altında değilse fiyatı sıkıntı olmaz. Alırken bakın pinler falan düzgün mü?

Pinleri falan düzgün piyasa fiyatınının birazcık altında o kadar.

Piyasanın altında değilse fiyatı sıkıntı olmaz. Alırken bakın pinler falan düzgün mü?

Hocam satıcı dolandırıcı çıktı. Zaten belliydi bana çalıştığına dair bir video atmadı. Kendi bilgisayarımı getireyim öyle test edelim dedim tatile gideceğim dedi geçiştirdi. Dudulluya yakın bir arkadaşım var orada test edelim dedim yabancı eve giremem dedi. Ben de orada bir bilgisayarcı buldum bilgisayarımı oraya bırakıp birazdan getireceğim işlemciyi test eder misin dedim. Buluştuk bilgisayarcıya gittik ardından benim kasaya taktı ve start almadı. Başka bir işlemciyi taktı bu sefer çalıştı. Bir de hareketleri var nasıl bozul olabilir falan diye. Ardından aynı ilana farklı bir hesaptan yazdım ve hala satılık olduğunu söyledi. Cidden böyle insanlar böyle yaparak kendini gölgelediğini falan mı sanıyorlar anlamıyorum. Adresine yakın işlek bir yer bul ardından işlemciyi denetmeden verip engelle. Daha önce aynısını anakart alırken yaşamıştım. Bir kere daha kanmam bu dolandırıcılığa.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı