Satılık R5 1600 AF - GTX 1060 sistem

vbios

Kilopat
Makaleler
4
Yer: Ankara/Polatlı

Fiyat: 10.000 TL.

Sistemin kesinlikle herhangi bir sorunu yoktur, tüm testleri ve profesyonel bakımları derinlemesine tarafımca yapılmıştır, parçalar az kullanılmış ve temiz parçalardır. Tamir ve mining gibi durumlar kesinlikle olmamıştır, oyun konusunda harika bir performansı vardır piyasadaki bütün oyunları sorunsuz oynatan bir sistemdir, gayet güzel bir oyun, yayın ve edit deneyimi sunacaktır. Sahibini kesinlikle üzecek bir sistem değildir, güncellemeye açık bir sistemdir. Piyasada ki en temiz sistemlerden biridir, neredeyse sıfırdır. Sadece anakartın değeri 3000 TL'dir, gayet uygun ve rakipsiz bir fiyat yazılmıştır. Evimde istediğiniz testi yaparak alabilirsiniz.

Sistem özellikleri;
  • İşlemci: AMD R5 1600 AF 3.2 GHz AM4 6 Core 12 thread.
  • Anakart: MSI B350M Tomahawk AM4 DDR4 3600 MHz Gaming RGB anakart.
  • Ekran kartı: Palit jetstream GTX 1060 6 GB GDDR5 Gaming ekran kartı.
  • RAM: Viper Steel 2x8 16 GB 3200 MHz DDR4.
  • M.2 SSD: Samsung 512 GB 3200/3000 MB/s M.2 NVMe SSD.
  • Kasa: masterfox RGB Gaming kasa 4 fanlı.
  • PSU: Thermaltake Litepower 500W +80 Plus.
FPS testleri;
  • Valorant 1080p yüksek; 260 FPS.
  • Rust 1080p yüksek: 75 FPS.
  • RDR2 1080p orta: 70 FPS.
  • GTA V 1080p en yüksek: 95 FPS.

IMG_20240215_182743.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı 3000TL ise yandık...

Fiyat takip.

Ekran kartı 3000TL ise yandık...

Fiyat takip.
Anakart.

Gülücük atanlar, daha ucuza alacağını düşünüyorsa oradan alabilir.

Bu arada bu gülücük atanlar neyin kafasında? 2020 Piyasasında falan mı kaldınız? Neden gülücük atıyorsunuz?

Son düzenleme:
Anakart.

Bu arada bu gülücük atanlar neyin kafasında? 2020 Piyasasında falan mı kaldınız? Neden gülücük atıyorsunuz?
Gülücük atıyorlar çünkü toplamaya çalışsan muadil parçalar ile en kötü 7500 TL'ye toplarsın.

Anakart.

B350 ben size 2000den vereyim isterseniz hocam madem 3000tl... ./

B350 ben size 2000den vereyim isterseniz hocam madem 3000tl... ./
Ben zaten sistemde 2000 TL'den sayıyorum.

Ölü ilan hocam.

Gülücük atıyorlar çünkü toplamaya çalışsan muadil parçalar ile en kötü 7500 TL'ye toplarsın.
Topla hocam satarsın, 9400 TL'den anlaştım biriyle. Baya da yazan oldu. Eski piyasada kalmışsın sen.

Yok 6.5'a toplarım. 10 bin lira ne vereceğim buna.
Hahahaha toplarsın.

Hadi ben tamam, o kadar topluyorum emek veriyorum termal macunu değiştiriyorum detaylıca temizliyorum. Sattıktan sonra uğraşıyorum, öğrenciyim harçlığımı çıkartıyorum ha bu fiyatlara satılıyorda.

Beni eleştirmek yerine neden böyle ilanları eleştirmiyorsunuz? https://shbd.io/s/KGaRSE0g

Son düzenleme:
Ben zaten sistemde 2000 TL'den sayıyorum.

Ölü ilan hocam.

Topla hocam satarsın, 9400 TL'den anlaştım biriyle. Baya da yazan oldu. Eski piyasada kalmışsın sen.

Hahahaha toplarsın.

Hadi ben tamam, o kadar topluyorum emek veriyorum termal macunu değiştiriyorum detaylıca temizliyorum. Sattıktan sonra uğraşıyorum, öğrenciyim harçlığımı çıkartıyorum ha bu fiyatlara satılıyorda.

Beni eleştirmek yerine neden böyle ilanları eleştirmiyorsunuz? https://shbd.io/s/KGaRSE0g
Harçlığını milleti kazıklayarak mı çıkarıyorsun? Ederi 6 6.5 bunun. Millet kazık fiyata ilan koyuyor diye sende koymak zorunda değilsin.

Geri
Yukarı