R5 1600 AF için 1100TL ekran kartı

Gtx 980 ti tam bir canavar fakat 900 tl ye nasıl buldunuz anlayamadım. Bizim buralarda en ucuzu 1400tl. Eğer temiz ve sağlam ise alın. Benchmark testi falan yapıp ısısını falan da kontrol edersiniz.
Letgo da buldum. Işin aslı eski bir kart (biliyorum o kadar eski degil ama) olduğu için çekiniyordum. Kartın normal benchmark test sonuçlarına nerden ulaşabilirim peki. Ve 980 ile arasında ciddi bir fark var mı ? Varsa bile ne kadar

Letgo da buldum. Işin aslı eski bir kart (biliyorum o kadar eski degil ama) olduğu için çekiniyordum. Kartın normal benchmark test sonuçlarına nerden ulaşabilirim peki. Ve 980 ile arasında ciddi bir fark var mı ? Varsa bile ne kadar
Aralarında bazı oyunlarda 20 bazı oyunlarda 10fps fark var. Net e gtx 980ti benchmark yazarsan çıkar. Bu arada kartın ilk sahibi olup olmadigini bilmende fayda var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı