R5 1600 AF sistem kendi kendine yeniden başladı

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Az önce Valorant oynarken sistem kendi kendine "error sesi" diyebileceğimiz sesi verip yeniden başlattı, son zamanlarda manuel olarak hiçbir Driver güncellemesi yapmadım. Sıcaklık değerlerim de gayet serindi, işlemci 52 derece, ekran kartı 55 derece idi. Sistemim:
Galax GTX 1660S.
R5 1600 AF.
B450M-H.
Aerocool Cylon 500W 80+
WD 1 TB Blue 7200 RPM.
Crucial BX500 480 GB.
GeIL Evo Forza 16 GB 2x8 3000 MHz.
Sorundan 3-4 dakika kadar önce oyunun kurulu olduğu C diskinin sıcaklıklarını kontrol etmiştim, sıcaklık 34 derece idi. Yardımlarınızı bekliyorum.

Valorant'ın anti-hile servisinde bir sıkıntı var 2-3 hafta önce bana da olmuştu köklüce bir sil Valorant ve anti-hile'yi %temp% falan boşalt 2-3 gün sonra indirip bir daha dene. Bende sorun böyle çözülmüştü umarım sendede çözülür.
Ekran kartını güncelle chipsetleri indir BIOS'u güncelle yapabileceğin tüm güncellemeleri yap Windows'un güncel değilse güncelle.

Nasıl bir sesti? Şuradan problem anlaşılabilir belki.

Burdaki seslerden değil hocam, dididididit sesi gibi bir sesti.
Çabuk Mutluww gelmeden, eğer tekrar aynı sorun olursa dert edebilirsiniz ama Valorant'tan başka bir oyunda oluyor mu?
Hayır, Valorant'tan başka oyunda başıma gelmedi.
Ekran kartını güncelle chipsetleri indir BIOS'u güncelle yapabileceğin tüm güncellemeleri yap Windows'un güncel değilse güncelle.
Herşeyim güncel, her sabah kontrol ederim.
Burdaki seslerden değil hocam, dididididit sesi gibi bir sesti.
Yani daha çok yanıt vermeyen bir oyunun sesine benziyordu.

Geri
Yukarı