R5 1600 AF sistem ne kadar eder?

Ben oldukça memnunum, işlemcim 3.90'a OC şu an boşta 39 derece, yük altında 55'i, geçtiğini hiç görmedim ki tam hızda çalışmıyor bile. OC'siz yanlış hatırlamıyorsam 32-33 derece boşta, 50 derece yükte diye hatırlıyorum yanlış olmasın gene. İşlemcilerimiz zaten aynı aşağı yukarı aynı değerleri alırsınız. Ben kesinlikle öneriyorum fanı, düşmese bile alınır. Sadece böyle ışıklandırması olupta soğutması yarısı bile olmayan fanlar 400'den başlıyor.

Cidden değerler mükemmel böyle bir soğutucu için. Ben OC yapmaya henüz gerek duymuyorum o yüzden hayli hayli serinleyecek gibi duruyor işlemci. Teşekkür ederim bilgilendirme için. Sizce Gaming gecesinde indirime girer mi tekrardan geçen hafta stoklar henüz tükenmemişken Gaming gecesi bitmişti.

Cidden değerler mükemmel böyle bir soğutucu için. Ben OC yapmaya henüz gerek duymuyorum o yüzden hayli hayli serinleyecek gibi duruyor. Teşekkür ederim bilgilendirme için. Sizce Gaming gecesinde indirime girer mi tekrardan geçen hafta stoklar henüz tükenmemişken Gaming gecesi bitmişti.
Ondan önceki haftada girdi diye hatırlıyorum ben, stokları bitmediği sürece gene girecektir hocam. O indirim olmazsa 300'de fena fiyat değil zaten 250'ye düşüyor galiba.

Geri
Yukarı