R5 1600 AF sistemde Windows 11'e geçilir mi?

Zeki Fırıldak

Hectopat
Arkadaşlar selam. Sizce Windows 11'e geçsem bir sorun yaşar mıyım? Yaşarsam ne gibi sorunlar yaşarım?

Sistem.
  • GT 1030 GDDR5.
  • Ryzen 5 1600 AF.
  • 8 GB DDR4 3000MHz.

Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Ama işlemciniz desteklemiyor. Rufus ile ISO dosyasını USB belleğinize yazdırırken "no TPM no CPU" tarzı bir seçenek olacak. Onu seçerseniz kurarsınız.

Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Ama işlemciniz desteklemiyor. Rufus ile ISO dosyasını USB belleğinize yazdırırken "no TPM no CPU" tarzı bir seçenek olacak. Onu seçerseniz kurarsınız.
AF işlemcilerde ona gerek duyulmuyor muydu?

Hocam 1600 AF resmi olarak destekliyor sadece listede adı yok ben kullanıyorum kendi programında uyumlu diyor hatta W11 kullanıyorum şimdi.

1638978918086.png

AMD işlemcilerde yalnızda 3000 serisi destekliyor diye biliyordum. Uyardığınız için teşekkürler. Gülmeniz beni üzdü keşke sadece uyarsaydınız 🥺😫

AMD işlemcilerde yalnızda 3000 serisi destekliyor diye biliyordum. Uyardığınız için teşekkürler. Gülmeniz beni üzdü keşke sadece uyarsaydınız 🥺😫

Gülmek ne haddimize hocam, her şeyi bileceksiniz diye bir kayde yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı