R5 1600 AF sisteme hikayeli oyun önerisi

Onur Talha

Decapat
Merhaba arkadaşlar bugün sizden istediğim bana hikaye modlu tek kişilik oyun önermeniz. Sistemime yeterli olacak medium - High arası sabit 60 FPS alabileceğim oyun önerin lütfen bütçe çok fazla değil maksimum 150 TL olsun birkaç oyun aynı anda almak istiyorum eğer toplam 150 TL'ye bir veya daha fazla oyun önerirseniz sevinirim. Bu arada FPS, silah konulu istemiyorum. GTA 5, Cyberpunk ve bunlar gibi dahası olabilir.

Başlıca sistemim:
MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Gaming X.
AMD Ryzen 5 1600 AF 3.6 GHz.
8 GB 3000 MHz DDR4.
Asusprime B450M k.

Bu arada çok önemli bir sorum daha var bunu da yanıtlarsanız sevinirim. Sistemim orta ayarlarda 40 FPS Cyberpunk açar mı? Umarım açar ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar bugün sizden istediğim bana hikaye modlu tek kişilik oyun önermeniz. Sistemime yeterli olacak medium - High arası sabit 60 FPS alabileceğim oyun önerin lütfen bütçe çok fazla değil maksimum 150 TL olsun birkaç oyun aynı anda almak istiyorum eğer toplam 150 TL'ye bir veya daha fazla oyun önerirseniz sevinirim. Bu arada FPS, silah konulu istemiyorum. GTA 5, Cyberpunk ve bunlar gibi dahası olabilir.

Başlıca sistemim:
MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Gaming X.
AMD Ryzen 5 1600 AF 3.6 GHz.
8 GB 3000 MHz DDR4.
Asusprime B450M k.

Bu arada çok önemli bir sorum daha var bunu da yanıtlarsanız sevinirim. Sistemim orta ayarlarda 40 FPS Cyberpunk açar mı? Umarım açar ya.
Far Cry 5 güzel olabilir.

Sistemim yeter mi medium-High'da oynamaya?
Gayet yeterlidir şu videodan bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de bir soru sormak istiyorum. Sherlock holmes the devils daughter veya Tomb Raider her ikisi de nasıl alınırlar mı veya hangisini tercih etmeliyim?

Tomb Raider alınır ama diğer oyun hakkında bir bilgim yok Tomb Raider'de türünü sevdiyseniz alınır biraz inceleme izleyin bence de Tomb Raider almadan önce, benim sevdiğim bir tür eğer sizinde sevdiğiniz bir türse bir bakın derim.

Geri
Yukarı