R5 1600 AF sisteme Windows 10 mu Windows 11 mi?

Windows 11 daha iyi olur, performans kaybı falan da olmaz bu sistemde.
"Aga Windows 11 stabil değil :D"
Kaynak neresi, okumak isterim.
Bir ara AMD işlemciler yavaşlatılıyor diyorlardı fakat çözülmüş sanırım, ben şu anda Win 11'deyim, henüz bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Öneririm.
Çözüldü.

Bir ara AMD işlemciler yavaşlatılıyor diyorlardı fakat çözülmüş sanırım, ben şu anda Windows 11'deyim, henüz bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Öneririm.

O sorunun çözüleleli aylar oldu.

İsterseniz 2 yıl deneyimleyin ama bana göre hala geçmek için erken. W11 fanboyluğu yapmayın :D

Gerçekleri söylemek fanboyluk yapmak olmuyor. O zaman bende size 10 fanboyluğu yapmayın diyeyim o zaman? :D

Bir ara AMD işlemciler yavaşlatılıyor diyorlardı fakat çözülmüş sanırım, ben şu anda Windows 11'deyim, henüz bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Öneririm.

Evet çözüldü 1600 AF işlemcim var benim başta L3 çekirdekleri 30ms idi şimdi olması gereken düzeyde.

@Soft Donanım 4-5 aydır Windows 11 kullanıyorum. İlk çıktığı andan beri yani. Stabilite konusu iyi. Fakat oldukça hataları ve sorunları var. Şu ana kadar ciddi bir sorun yaşamadım ama yine de klasik bir kullanıcı için Windows 10 daha uygun. Windows 11 kullanmamdaki sebebim herhangi hatayi Microsoft'a bildirmem.

@Soft Donanım 4-5 aydır Windows 11 kullanıyorum. İlk çıktığı andan beri yani. Stabilite konusu iyi. Fakat oldukça hataları ve sorunları var. Şu ana kadar ciddi bir sorun yaşamadım ama yine de klasik bir kullanıcı için Windows 10 daha uygun. Windows 11 kullanmamdaki sebebim herhangi hatayi Microsoft'a bildirmem.

Evet hataları var tabii ki ama 10'da hiç hata yok demekte yanlış oluyor kaç kere 10'da gelen güncelleme ile verilerin silindiği, mavi ekranlar falan yaşadık. Yani iki yazılım da aynı aslında hata, sorun konularında. Ek olarak altyapıda aynı zaten. Son olarak ise her Windows sürümünde hataların artmasının sebebi Microsoft'un ısrarla NT 6.0 altyapısından vazgeçmemesidir. Altyapı artık çok yaşlandı kaldırmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı