Çözüldü R5 1600 AF ve GTX 1650S Apex Legends FPS düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lrkende

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yok
Ekran kartım GTX 1650 Super 4 GB. Oyun başlarında ve ara sıra drop yiyorum FPS 100 olmasına rağmen. Oyun ayarları Ultra. İşlemcim Ryzen 5 1600 12nm, RAM 8 GB.

Çözüm
RAM kullanımı ne kadar?
7 civarı kullanıyor oyun. FPS düşüşü olduğu bir an. RAM kullanımı gözükmekte. Apex Legends önerilen sistem gereksinimleri bile 8 GB RAM istiyor RAM den kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ama.
1603623588595.png

Fikri olan var mı?
Arkadaşlar hala kesin bir çözüm olmasa da RAM'den kaynaklandığını düşünmekteyim.

DÜZENLEME:
Apex Legends çok fazla RAM isteyen bir oyun. Yeni RAM alabildiğim zaman inceleyeceğim. Teşekkürler yardım eden herkese.
SSD ne kadar boş ise o kadar performanslı çalışıyor o yüzden gereksiz her şeyi C den D ye taşıyın.
Daha kararlı çalışması gerekli.
Oyun şuan D de kurulu 47 gb boş olanda diğeri 12 gb boş olan C. Yinede yapmalı mıyım?
Bu arada bu bilgisayar CyberPunk kaldırır mı sence :D.

Oyun şu an D'de kurulu 47 GB boş olanda diğeri 12 GB boş olan C. Yinede yapmalı mıyım?
Bu arada bu bilgisayar Cyberpunk kaldırır mı sence :D.

Siz yine de taşıyın. Ve evet eğer depolama alanını genişletirsen sistemin rahat bir şekilde oynatır o oyunu

Dosya Ekleri

• aasss.png
    aasss.png
    12,5 KB · Görüntüleme: 40
Siz yine de taşıyın. Ve evet eğer depolama alanını genişletirsen sistemin rahat bir şekilde oynatır o oyunu
Hala donmalar oluyor :( yardım edicek var mı?
Hala ara sıra olmakta :(
Hala aynı şey olduğu için oyunu kaybettim... Yardım edin lütfen.

Son düzenleme:
RAM kullanımı ne kadar?
7 civarı kullanıyor oyun. FPS düşüşü olduğu bir an. RAM kullanımı gözükmekte. Apex Legends önerilen sistem gereksinimleri bile 8 GB RAM istiyor RAM den kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ama.
1603623588595.png

Fikri olan var mı?
Arkadaşlar hala kesin bir çözüm olmasa da RAM'den kaynaklandığını düşünmekteyim.

DÜZENLEME:
Apex Legends çok fazla RAM isteyen bir oyun. Yeni RAM alabildiğim zaman inceleyeceğim. Teşekkürler yardım eden herkese.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı