R5 1600 AF vs R3 3100

Cevaplar için sağ olun, B450M S2H ve 3100 ikilisini kullanacağım, ekran kartı öneriniz var mı? Aslında RX580 kartının yeteceğini düşünüyorum sadece gereksiz masraftan kaçınmak istiyorum. :)

Cevaplar için sağ olun, B450M S2H ve 3100 ikilisini kullanacağım, ekran kartı öneriniz var mı? Aslında RX580 kartının yeteceğini düşünüyorum sadece gereksiz masraftan kaçınmak istiyorum. :)

İkinci el alacaksan RX 580 tercih etmeni öneririm. Eğer sıfır alacaksan 1650 Super veya 5500 XT en doğru seçim olacaktır.

İkinci el 1600 AF + 1650S. Veyahut sıfır 3100 + 1650S. Sıfır 1600 AF'yi pek önermem.

5500XT model önerebilir misin?

Sapphire Pulse 5500 XT 8 GB sahibiyim soğutma, sessizlik olarak oldukça başarılı. Mech OC modelinin biraz ısındığını duymuştum. Diğer modeller için kesin bir şey söylemem ama Pulse başarılı. Test videoları da çekip atıyorum arada, eğer değerleri merak ediyorsan;

Çok teşekkür ederim.
Sapphire Pulse 5500 XT 8 GB sahibiyim soğutma, sessizlik olarak oldukça başarılı. Mech OC modelinin biraz ısındığını duymuştum. Diğer modeller için kesin bir şey söylemem ama Pulse başarılı. Test videoları da çekip atıyorum arada, eğer değerleri merak ediyorsan;

1600 AF ve MSI RX 5500 XT kullanıcıyım. Ekran kartı çok sessiz ve serin çalısıyor, kesinlikle tavsiye ederim. 3100 ile 1600 AF arasında kalmıştım bende, ilerleyen zamanlarda ekran kartını yükseltirim düşüncesiyle 6 Core 12 thread işlemci almak daha mantıklı gelmisti. Bu sebeple 1600 AF tercih ettim.

XFX modeli ile Sapphire Pulse arasında çok fiyat farkı yok, tasarımı daha güzel gibi ne düşünüyorsun?

XFX modeli ile Sapphire Pulse arasında çok fiyat farkı yok, tasarımı daha güzel gibi ne düşünüyorsun?

Tercih tamamen senin. Pulse kasada böyle duruyor, herhangi bir ışıklandırması yok maalesef.
image1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı