R5 1600 AF'den R7 5800X geçilir mi?

Bütçe
7000
Hocam şimdi 5600 TL'ye R5 5600X ile Artics Duo frezzer soğutucu sipariş verdim. İyi mi yaptım sizce?

İyi yapmışsınız lakin kısa vadede yeni ekran kartına geçmeniz lazım eski parçaları satıp, ayrıca keşke 5600 alsaymışsınız be hocam arada bir 6 7 FPS kadar fark var ama hayırlısı olsun isterseniz X i iade edip yerine düz modeline geçebilirsiniz.

Bana kalırsa her ne kadar orta bir işlemci olsa da R5 5500'e geçerdim eski parçaları satıp güzel bir 3050 alırdım fakat sağlık olsun hocam.

Hemen hemen baktığımızda satacağınız CPU ve GPU'nun değeri yaklaşık 4500 TL ediyor. Cebinizde ortalama 1500 kaldığına göre kalan 6000 liranıza biraz daha ekleyerek güzel bir GPU'ya geçiş yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
İyi yapmışsınız lakin kısa vadede yeni ekran kartına geçmeniz lazım eski parçaları satıp, ayrıca keşke 5600 alsaymışsınız be hocam arada bir 6 7 FPS kadar fark var ama hayırlısı olsun isterseniz X i iade edip yerine düz modeline geçebilirsiniz.

Bana kalırsa her ne kadar orta bir işlemci olsa da R5 5500'e geçerdim eski parçaları satıp güzel bir 3050 alırdım fakat sağlık olsun hocam.

Hemen hemen baktığımızda satacağınız CPU ve GPU'nun değeri yaklaşık 4500 TL ediyor. Cebinizde ortalama 1500 kaldığına göre kalan 6000 liranıza biraz daha ekleyerek güzel bir GPU'ya geçiş yapabilirsiniz.

Hocam overclock yapmak istediğim için X modelini satın aldım. Ve ekran kartı olarak 3050 almak istemiyorum RTX serisinin en düşük kartı, biraz böyle idare edeceğim sonrasında param oldukça parçaları yükselteceğim teşekkür ederim iyi Sosyaller.

Hocam overclock yapmak istediğim için X modelini satın aldım. Ve ekran kartı olarak 3050 almak istemiyorum RTX serisinin en düşük kartı, biraz böyle idare edeceğim sonrasında param oldukça parçaları yükselteceğim teşekkür ederim iyi sosyaller.

Peki hocam yalnız X modelinin fabrika ocli olduğunu umarım biliyorsunuzdur, size de iyi sosyaller.

Geri
Yukarı