R5 1600 CS:GO düşük FPS sorunu

Daha fazla  
Sistemim.
R5 1600 3.7GHz OC.
RX580 4G.
8 GB 2666MHz.
144Hz 1ms monıtor.
Windows 10 2004.
Baslikta da belirttigim gibi düşük FPS'den müzdarip durumdayim ayarlara ne yaparsam yapayim FPS 100'un altina iniyor ve oyun zevkimi mahfediyor.
Biliyorum tekli cekirdek performansina abanan bir oyun lakin bu degerlerin anormal oldugunu dusunuyorum, yardimlarini bekliyorum tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç planı olarak yüksek performansı seçin, oyunun başlatma seçeneklerine "-high" yazın, oyun içinde konsola "fps_max 0" komutunu yazın, oyun modunu etkinleştirin.

-tickrate 128 +fps_max 0 -high -novid -nojoy -refresh 144 Başlatma seçeneğine bunları ekle oyunun hızlı açılmasını ve bileşenlerin(ram,cpu vs) csgo açıkken oyuna ağırlık vermesini sağlar. Eğer anlık fps düşmeleri oluyorsa konsola rcon yaz. Bu arada yakın zamanda r5 1600 af alacağım 1280*960 str de maç da ve dm de ortalama kaç fps alıyorsun ?

1600 AF @4GHz RX580 1920*1080 yüksek ayarlar ortalama 220-240 FPS alıyorum.

CS:GO ayarlarından çoklu CPU kullanimi açık mı ? Değilse aç. Görev yöneticisinden bir fotoğraf atar mısın ? İşlemci kaç core kaç thread çalışıyor ? RAM çok önemli frekansi normal mi ?

Şu rehberi denemenizi tavsiye ediyorum. Ben 5v5 MM'de 300-400 FPS'den aşağısını görmüyorum bu rehberi harfi harfine uyguladığım günden beri. Sorununuz donanımsal ise çözüm olmayacaktır tabi.

Şu rehberi denemenizi tavsiye ediyorum. Ben 5V5 Mm'de 300-400 FPS'den aşağısını görmüyorum bu rehberi harfi harfine uyguladığım günden beri. Sorununuz donanımsal ise çözüm olmayacaktır tabii.

Ryzen 1600’ de mi 300-400 alıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı