R5 1600 GTX 1050 Ti Sistem Alınır mı?

Daha fazla  
Kuzenimin bilgisyarı bozulmuş benden sistem toplamamı istedi fakat ben o kadar iyi değilim. Aşağıdan topladığım sistem nasıldır? Sizce alınır mı?

PSU ve kasa seçmedim daha onu size bırakıyorum isterseniz sistem parçaları da değişebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

XPG XPG 8GBX1 3000MHZ Single DDR4 Red Gammix Ram 2X

Amazon.com.tr Biraz benim sisteme benzedi açıkçası :D.

Bu hali 3390 ediyor. Stok beklenirse biraz daha para biriktirilirse RX 5500XT veya GTX 1650 Super alınabilir. Kasadan memnunum. Yük altında ekran kartım 70 dereceyi geçmiyor, işlemcim ise maksimum 58 gördü. Yalnız 250 GB depolama neyinize yeter bilmiyorum. İsterseniz 120 GB SSD'ye OS kurulur yanına da 1 TB Harddisk alınabilir.

Hocam ekran kartı stoku yok şu an. Stokların beklenmesi lazım. GTX 1050 Ti devri kalktı. 2000 TL'ye 1650 Super önerirdim ama stok falan hiç yok.

Biliyorum ben de 2 ay sonra alacağım zaten stok olmadığı için.
O istediği için bunu toplamıştım zaten dar gelirli bir aile ondan 1050 kullanmıştım.
Neyse ona da söylerim 2 ay sonra benimle birlikte alır tavsiyen için teşekkürler.

Alınmaz.

SSD kronik sorunlu, 1050 Ti alınmamalı diye bağırıyoruz...

SSD'nin kronik sorunlu olduğunu bilmiyordum o zaman kendimede almam tavsiyen için teşekkürler.

XPG XPG 8GBX1 3000MHZ Single DDR4 Red Gammix Ram 2X.

Amazon.com.tr biraz benim sisteme benzedi açıkçası :D.

Bu hali 3390 ediyor. Stok beklenirse biraz daha para biriktirilirse RX 5500XT veya GTX 1650 Super alınabilir.

Bu sistem aslında güzelmiş 2 ay sonra ekran kartları ucuzlayınca aynısını alabilirm belki.
Tavsiye için teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı