R5 1600 GTX 1650 sistem nasıldır?

İşlemciyi 3600 yap, RAM'i 16, ekran kartını da 1650 Super yap 8 bin ediyor. İstanbul'daysan ınventus'un mağazası da var diye biliyorum illa elden almak gerekiyorsa gidip alırsınız.

Kalan bütçeye de güzel bir monitör alırsın.

İşte İstanbul'da değilim internetten sip veremiyorum toplasan pahalı toplamasa PC yok. ne yapcam ben ya kafa kalmadı.

İşte İstanbul'da değilim internetten sip veremiyorum toplasan pahalı toplamasa PC yok. ne yapcam ben ya kafa kalmadı.
Bana göre internetten almak çok daha mantıklı. Çok daha ucuza geliyor. Kendimde internetten aldım 2 güne geldi ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Referans olarak beni gösterebilirsiniz ailenize. Bence biraz ısrar edip internetten alın.

O zaman, 3-4 bin lira fazla para harcamaktansa hiç almamak daha iyi. Konsol almayı düşünebilirsiniz belki, daha iyi olur.

Konsol olmaz maalesef yaşadığım şehirde Vatan var sadece oradan PC toplayınca 8bn ediyor almalı mıyım sence.
evt herşey dahil
Bana göre internetten almak çok daha mantıklı. Çok daha ucuza geliyor. Kendimde internetten aldım 2 güne geldi ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Referans olarak beni gösterebilirsiniz ailenize. Bence biraz ısrar edip internetten alın.

Hangi site ve hangi PC aldın

Bence bu şekilde aşırı pahalı oluyor. GTX 1650'ye 4 bin lira verilmez, verilmemeli. Biraz bekleyip ikna etmeye çalışın ailenizi bence. Ya da Vatan'daki hazır sistemlerin stoğa gelmesini bekleyin.
Hangi site ve hangi PC aldın

Buradaki insanların %95'i hatta daha fazlası zaten internetten alıyor bilgisayar parçalarını. Bu arada attığım hazır sistemin firması inventus kaliteli bir firma, en az şikayet alan firmalardan.

Bence bu şekilde aşırı pahalı oluyor. GTX 1650'ye 4 bin lira verilmez, verilmemeli. Biraz bekleyip ikna etmeye çalışın ailenizi bence. Ya da Vatan'daki hazır sistemlerin stoğa gelmesini bekleyin.

2 yıldır bekliyordur daha stoğa ne zaman gelecek belli değil başkalrıda cevap yazsa iyi olur lütfen.

Bende internetten aldım. Hiçbir sorunu yoktu. İkna edebiliyosanız internetten almanız daha mantıklı.

Geri
Yukarı