R5 1600 ikinci el değeri nedir?

• Konuyu başlatan Hasan Tanrıverdi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 3B
H

Hasan Tanrıverdi

Ziyaretçi
Arkadaşlar biraz önce bir arkadaşa 1 çeyrek altın verdim 10 TL aldım. Sonra da R5 1600 14 nm aldım sizce kazıklandım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal fiyat. 50-100 TL daha pazarlık yapsaydın iyi olurdu ama moralini bozmana gerek yok. Kabul edilebilir bir alışveriş olmuş abartılacak durum yok. R5 1600 12nm var ama 14nm işlemciyi yerin dibine sokacak değiliz. Güle güle kullanın. Fiyatının çok üstünde performansa sahip gayet iyi bir işlemci.

Kazık değil de daha iyi bir fiyata bulabilirdin. Olan olmuş, üzülme. Güle güle kullan.
Zaten Temmuz ayında alınmış garantisi devam ediyor.
Normal fiyat. 50-100 TL daha pazarlık yapsaydın iyi olurdu ama moralini bozmana gerek yok. Kabul edilebilir bir alışveriş olmuş abartılacak durum yok. R5 1600 12nm var ama 14nm işlemciyi yerin dibine sokacak değiliz. Güle güle kullanın. Fiyatının çok üstünde performansa sahip gayet iyi bir işlemci.
Hocam birde a320 8 GB ram 3000 MHz i 450 TL'ye aldım garantisi var 19 ay nasıl almışım iyi mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı