R5 1600 İşlemci 40 dereceyi geçmiyor

reinbowklavye

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bende R5 1600 işlemci var. Gunluk Valorant CS2 FiveM ghibi oyunlar oynuyorum. Gun sonu işlemci degerlerine baktıgımda 40 dereceyi gecmiş olmuyor. Bir sorun mu var niye bu kadar az ısınıyor? İşlemci sogutucusu 2 fanlı kule tipi sogutucu var. Isı degerlerine baktıgım program ise MSI Afterburner.

1711834982642.png

Arkadaşlar merhaba bende R5 1600 işlemci var. Gunluk Valorant CS2 FiveM ghibi oyunlar oynuyorum. Gun sonu işlemci degerlerine baktıgımda 40 dereceyi gecmiş olmuyor. Bir sorun mu var niye bu kadar az ısınıyor? İşlemci sogutucusu 2 fanlı kule tipi sogutucu var. Isı degerlerine baktıgım program ise MSI Afterburner.

Eki Görüntüle 2154974
Performans sorunun yoksa sorunda yok hocam gayet iyi değerler.

Sıvı sogutucuya para yetmedi bende kule tipi aldım degerler oyle vallaha.

Ekran kartı dusuk seviye onau degistireceğim 50 ile 60 derece arası oda.

Hani zaten stok soğutucu ile bile rahat soğuyan işlemciye hayvan kadar soğutucu takmışsın. Normal.

Sıvı sogutucuya para yetmedi bende kule tipi aldım degerler oyle vallaha

Ekran kartı dusuk seviye onau degistireceğim 50 ile 60 derece arası oda

Hocam R5 1600'e zaten sıvı soğutma çok gereksiz. Stok fan bile hayli hayli yetecekken siz kule tipi soğutucu takmışsınız o yüzden değerler normal diye düşünüyorum. Performans olarak bir sorun yoksa sevinebilirsiniz.

Hocam R5 1600'e zaten sıvı soğutma çok gereksiz. Stok fan bile hayli hayli yetecekken siz kule tipi soğutucu takmışsınız o yüzden değerler normal diye düşünüyorum. Performans olarak bir sorun yoksa sevinebilirsiniz.

Yok gayet idarte ediyorum

Fazla ısınıyor diye soran tamam da ısınmıyor bu diye soranı ilk kez gördüm.
ya nolursa olsun icime suphe dusuruyo

Yeni konular

Geri
Yukarı