Çözüldü R5 1600 RX 570 uyumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lc1x23

Hectopat
Daha fazla  
Ryzen 5 1600 8 GB RAM RX570 4 GB ASUS A320M-K Prime GTA 5 Online ve Fortnite'da donar mı? Yani kaç FPS arası alırım örnek 50-70 falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam, aynı sistemi kullanıyoruz sanırım hemen FPS değerlerimin ortalamasını paylaşıyorum. Bende FiveM oynuyorum. FPS değerlerim 120'lerde(grafikler her oyunda full+full). Ama server'a göre değişiyor FiveM'de çok modlu, bugattili kötü scriptli sv'lerde RAM ihtiyacı çok oluyor.
Yine FPS drop yemedim ben hiç, herhangi bir problem yaşamadım
Hocam, aynı sistemi kullanıyoruz sanırım hemen FPS değerlerimin ortalamasını paylaşıyorum. Bende FiveM oynuyorum. FPS değerlerim 120'lerde(grafikler her oyunda full+full). Ama server'a göre değişiyor FiveM'de çok modlu, bugattili kötü scriptli sv'lerde RAM ihtiyacı çok oluyor.
Yine FPS drop yemedim ben hiç, herhangi bir problem yaşamadım

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    110 KB · Görüntüleme: 37
Çözüm
Hocam, aynı sistemi kullanıyoruz sanırım hemen FPS değerlerimin ortalamasını paylaşıyorum. Bende FiveM oynuyorum. FPS değerlerim 120'lerde(grafikler her oyunda Full+Full). Ama Server'a göre değişiyor FiveM'de çok modlu, bugattili kötü scriptli Sv'lerde RAM ihtiyacı çok oluyor.
Yine FPS düşmesi yemedim ben hiç, herhangi bir problem yaşamadım.

Bilgi için teşekkürler.

Hocam, aynı sistemi kullanıyoruz sanırım hemen FPS değerlerimin ortalamasını paylaşıyorum. Bende FiveM oynuyorum. FPS değerlerim 120'lerde(grafikler her oyunda Full+Full). Ama Server'a göre değişiyor FiveM'de çok modlu, bugattili kötü scriptli Sv'lerde RAM ihtiyacı çok oluyor.
Yine FPS düşmesi yemedim ben hiç, herhangi bir problem yaşamadım.

Kankam sende Fortnite donuyor mu? Fortnite başlayacağım.

RAM'ı artırın, FPS değerleriniz beklentiniz çok alacaktır.

Kankam 8 GB'den 16 falan mı yapayım?

Kanka Fortnite oyunu tarzım değil benim. Warzone oynuyorum. Grafikler 1080p full ayarlarda, donma yaşamıyorum. Ram 8 kaldığı için 2 saatte 1 falan küçük bi fps drop oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı