R5 1600 RX 580 ile FiveM'de iyi FPS nasıl alınabilir?

• Konuyu başlatan LigH
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 570

LigH

Hectopat
Daha fazla  
FiveM'de FPS'im oldukça az. Sistemim: R5 1600 işlemci, RX580 4 GB ekran kartı, 8 GB RAM, anakart A320M. Daha iyi FPS almak için nasıl bir sistem toplamaliyim.

Son düzenleme:
FiveM'de FPS'im oldukça az. Sistemim: R5 1600 işlemci, RX580 4 GB ekran kartı, 8 GB RAM, anakart A320M.

Bunun hakkında videom mevcut. Bu video birçok kaynaktan yararlanılarak oluşturulmuştur. Bir de RAM belleğinizin boyutu düşük. Bir tane daha 8 GB almaya çalışın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun hakkında videom mevcut. Bu video birçok kaynaktan yararlanılarak oluşturulmuştur. Bir de RAM belleğinizin boyutu düşük. Bir tane daha 8 GB almaya çalışın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tam olarak onu sormamistim fakat değiştirilmis daha iyi FPS almak için nasıl bir ekran kartı işlemci almalıyım diye soracaktim.

Bir 8 GB daha FPS artışına neden olur mu?

Tam olarak onu sormamistim fakat değiştirilmis daha iyi FPS almak için nasıl bir ekran kartı işlemci almalıyım diye soracaktim.

Bir 8 GB daha FPS artışına neden olur mu?
Ryzen 5 5500 Rx 580 8gb 16 gb ram fivemde 110 fps alıyorum en az ramın artış yapacağına inaniyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-01-26 232119.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-26 232119.png
    163 KB · Görüntüleme: 23

Geri
Yukarı