R5 1600 RX560 sistem nasıldır?

Boşa çıkışma? Adamın yazdığını görmedim, fiyat nedir diye sordum benim verdiğim cevabı yanıtlamadı hocam. Her neyse boşa çıkışmayı iltifat olarak sayıyorum. O sisteme 11k yazık vallaha paranıza yazık. Daha iyi şeyler alırsınız, hangi oyunları oynayacaksınız?
Konumu yazarsa bir sistem buldum eğer diğer arkadaşlar da inceleyip tamam derlerse ve konu sahibinin konumu uygunsa linkini atacağım.

Arkadaşlar nasıl bu sistem bunu buldum fiyat biraz pahalı ama.

11k bu PC almak rezil 2. elde daha iyi sistem, 6.5 bine aldım 2. ele yönelin veya sıfır APU alın.
APU hiç aklıma gelmedi. Vega 11 işlemci alın, çok güzel de oyunlarınızı oynarsınız.

11k fiyat

Hocam hazır önüme dusmusken alayım diyorum ama oyun performansı ne olur bilmiyorum pek anlamam. Çok iyi olmasına gerek yok oynatsın yeter

Oynatsın yeter demeyin hocam. Eğer öyle derseniz benim evde eski kasa var onu size vereyim CS 1.6'yı 60 FPS'te oynarsın. (örnek)

Son düzenleme:
Merhaba, bugün bir sistem önerdi abinin biri satıyormuş benim durumum pek iyi değil sistemin eksiksiz olmamasını falan öyle şeylere takılmam, yok yüksek grafik falan hiç takmam 6 senedir 2 GB RAM'li PC ile PES 2013 oynuyorum. Sizce şu sistem nasıl? İşlemcinin ve hard diskin düşük olduğunu biliyorum. Hard diski alacağım ama işlemciyi hemen yükseltemeyeceğim. Yorumlarınızı bekliyorum.

AMD Ryzen 5 1600.
Gigabyte A320M S2H.
XPG 2x8 = 16.
Adata 240 GB SSD.
AMD Radeon RX560 4 GB ekran kartı.
Gamepower RGB kasa.
AOC C24G 24 inç 1ms 144 Hz monitör.
Oyuncu klavye ve mouse.
Gamepower Virtual 7.1 mikrofonlu oyuncu kulaklığı.

Yazık günah o sisteme 11k yı bırak günahımı vermem. 11k ya 165Hz monitör dahil i3 10100F + ROG STRIX GTX 1060 6 GB + Samsung 970 EVO + MSI A650bn PSU'lu sistem dizmiştim. Yazdığın sistemin bütün parçaları vasat. 4 ay önce ekran kartını elden çıkarıp ikinci el 4K ya RX 6600XT aldım. RTX sistemleri kafanda büyütmene gerek yok hocam. 11k bütçeye ikinci el GTX 1660 Super'li R5 3600 sistem toplanır. İstediğin her oyunu açar.

Yazık günah o sisteme 11k yı bırak günahımı vermem. 11k ya 165Hz monitör dahil i3 10100F + ROG STRIX GTX 1060 6 GB + Samsung 970 EVO + MSI A650bn PSU'lu sistem dizmiştim. Yazdığın sistemin bütün parçaları vasat. 4 ay önce ekran kartını elden çıkarıp ikinci el 4K ya RX 6600XT aldım. RTX sistemleri kafanda büyütmene gerek yok hocam. 11k bütçeye ikinci el GTX 1660 Super'li R5 3600 sistem toplanır. İstediğin her oyunu açar.

Kral yardım eder misin be 15 tatilde alayım

Yeni konular

Geri
Yukarı