R5 1600 Sisteme işlemci soğutucusu önerisi

Ve sizde imzanızdaki sisteme verdiğiniz 5000 TL üstü paraya çok üzüleceksiniz.
Ok.
Ve sizde imzanızdaki sisteme verdiğiniz 5000 TL üstü paraya çok üzüleceksiniz.

Yazdığım şey mantıklı değil mi saçma sapan sistemler laptoplarla aynı fiyat.

Laptop ayrı masaüstü sistem ayrı mesela benim 5/5.500 bütçem var monitörüm de var neden laptop alıp onun ısınma vs dertleri ile uğraşayım ki? Ayrıca ben 10.sınıfım sistemi en fazla 2 sene kullanacağım. Ondan sonra laptop alacağım benim işimi fazlasıyla görüyor istesem satıp RTX2060 da alabilirim ama gerek yok. Umarım fiyatlar düşer de sizde iyi bir ekran kartı alırsınız. (ama düşmeyecek)

Ok.

Laptop ayrı masaüstü sistem ayrı mesela benim 5/5.500 bütçem var monitörüm de var neden laptop alıp onun ısınma vs dertleri ile uğraşayım ki? Ayrıca ben 10.sınıfım sistemi en fazla 2 sene kullanacağım. Ondan sonra laptop alacağım benim işimi fazlasıyla görüyor istesem satıp RTX2060 da alabilirim ama gerek yok. Umarım fiyatlar düşer de sizde iyi bir ekran kartı alırsınız. (ama düşmeyecek)

Hocam kullandığınız monitörü biliyorum kare bir şey ben yeni ortalama bir monitör aldım ve eğer şu anki fiyatlara bir masaüstü alsaydım 8000 görecekti. Bende 10.sınıfım ve bir laptop almak istiyordum ancak bütçem azdı ve monitörüm de yoktu laptop fiyatı neden vereyim hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı