R5 1600 ve GTX 1060 Hazır sistem alınır mı?

Hazır sistem alınabilir. İhtiyacınızı kalmış bir durum. Bütçe belirtirseniz belki daha farklı bir sistem toplanabilir.

Hazır sistem alınabilir. İhtiyacınızı kalmış bir durum. Bütçe belirtirseniz belki daha farklı bir sistem toplanabilir.
Miningciler yüzünden artık hazır sistemler toplama sistemlerden daha mantıklı hale geldi. Verilen bütçeye alınacak hazır sistem toplama sistemden daha iyi olacaktır. Daha iyisinin toplanabileceğini düşünmüyorum.

Konuya dönersek, fiyat olaraksa Vatan'dan almanızı önermiyorum, Teknobiyotik gibi sitelerde daha iyi tercihler var. Güç kaynağını vs. pek incelemedim ancak en basitinden 3 GB VRAM yetersiz kalır.

Öte yandan yeni çıkan 20xx kartlar beklenebilir. Tabi fiyatlar daha iyi olur/kötü olur, bilemem.

Stokta yok. Geldiğinde fiyati artacaktır. Fiyat sabit kalırsa alınabilir. Bu sistemlere özel ekran kartlarının fiyatı daha düşük olduğundan hazır almak daha mantıklı oluyor.
Stok meselesi değil kardeşim stok belli olmadığı için siteden sipariş verilmiyor. Telefonla arayıp sorman gerek sipariş için yada vatan bilgisayara gidip sorman gerek ellerinde parçalar varsa toplarlar yoksa da olan yerlerden parçaları getirirler.

Miningciler yüzünden artık hazır sistemler toplama sistemlerden daha mantıklı hale geldi. Verilen bütçeye alınacak hazır sistem toplama sistemden daha iyi olacaktır. Daha iyisinin toplanabileceğini düşünmüyorum.

Konuya dönersek, fiyat olaraksa Vatan'dan almanızı önermiyorum, Teknobiyotik gibi sitelerde daha iyi tercihler var. Güç kaynağını vs. pek incelemedim ancak en basitinden 3 GB VRAM yetersiz kalır.

Öte yandan yeni çıkan 20xx kartlar beklenebilir. Tabi fiyatlar daha iyi olur/kötü olur, bilemem.
Kardeş yanlız 3500 TL lik sisteme GTX 1060 3 GB ekran kartından iyisi takilamaz bu dönemde 6 GB için 600 ila 800 TL bütçe artırmak gerekli en az.

Hazır sistemlerde o kadar fark etmiyor. Ben 6 GB kartını tercih etmeyi 3500 TL'den bağımsız olarak söylemek istemiştim.

Evet beklenebilir. Fakat yeni kartların çıkması bence fiyatları etkilemeyecek piyasa bu durumdayken. Ayrıca konuyu açan arkadaş 2 sistem paylaşmış birincisi R5 1600 ve GTX 1060 3GB lı bir sistem 3500 TL bandında alınabilir mi? Ayrıca i5 8400 işlemci için 400 TL fiyat farkı değer mi şeklinde bir soru sormuş. Yeni ekran kartlarını beklemek veya geçmişteki fiyatlarla bu günkü mevcut piyasanın karşılaştırmasını istememiş. Bu gün için 3500 TL ye işlemciden kısmadan GTX 1050 Tİ kullanılabilirken 1200 TL gibi bir fiyata GTX 1060 3 GB kullanmak bence daha iyi bir tercih.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı