R5 1600 ve RX 570 sistemde darboğaz olur mu?

Mercaen

Hectopat
Windows 10 Enterprise
R5 1600, 3667 MHz (36.75 X 100)
Gigabyte GA-A320M-H
AMD RX 570 (4 GB)
TEAMGROUP-UD4-3200 8 GB
SSD, HDD.

Selam arkadaşlar, bu sistemde oyun oynarken darboğaz olur mu? HDD MV2SSD HDD'te var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmaz. Peki neden Windows 10 Enterprise kullanıyorsunuz? Oyun için kullanacaksanız boşu boşuna yük bindirirsiniz.

Alalı uzun zaman olmuştu bir sorayım dedim. Acaba son çıkan oyunlar için işlemciyi mi OC yapmak gerekir mi ekran kartınımı işlemcinin bir sürücüsü var AMD Ryzen Master diye orada Game mod var onu açsam yapmış olur mu gerekiyorsa.

Alalı uzun zaman olmuştu bir sorayım dedim. Acaba son çıkan oyunlar için işlemciyi mi OC yapmak gerekir ekran kartınımı işlemcinin bir sürücüsü var AMD Ryzen Master diye orada Game mod var onu açsam yapmış olur mu gerekiyorsa.
Daha yüksek frekanslara çıkar sadece oyunda iken. Tabi bu sıcaklıklara da yansır.

Alalı uzun zaman olmuştu bir sorayım dedim. Acaba son çıkan oyunlar için işlemciyi mi OC yapmak gerekir ekran kartınımı işlemcinin bir sürücüsü var AMD Ryzen Master diye orada Game mod var onu açsam yapmış olur mu gerekiyorsa.
Anakartınız ve PSU'nuz kaliteli değilse işlemciye yapmayın. Ekran kartına biraz yapabilirsiniz.

Anakart Gigabyte GA-A320M-H ancak PSU Gamepower gerçi 2 seneye yaklaşık bir sorun olmadı kötü olur dediler alırken bir sıkıntı çıkmadı zaten tek sıkıntım PSU gerisinin HDD ve RAM hariç markaları iyi olarak biliyorum. İşlemci üzerindeki soğutucu stok.

Yeni konular

Geri
Yukarı