R5 1600 ve RX 580 için Karantinada akmalık oyun

Dying Light'ın ardından Dead Island oynamanızı önermem zira DL, DI serisinin daha gelişmişi olduğundan DI oyunlarının eksikleri gözünüze batabilir ve canınız sıkılabilir. Bütçenize uyarsa Dead Rising serisine bir göz atın derim.

Zombili oyunların dışında henüz oynamadıysanız Control'ü öneririm. Oyun Epic Games'te 99 TL ancak 60 TL indirim kuponunuz varsa 39 TL'ye satın alınabilir.

RPG tarzınız mı değil mi bilemedim ama oyunu "spoiler" yemeden oynama şerefine nail oldum. Sonunda yapımcıların videolarını seyrettim. Fazlasıyla beğendim. Çok anlamlı ve marjinal bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

*dipnot: oyun mekanikleri çok basit, hikaye ve ortam(ambiyans) şahane, benim gibi biraz "yaşlı"kesim için ideal bilmem size de uyar mı?

Şimdi aklıma geldi zombi oyunu olarak 7 days to die bakabilirsiniz, bir survival oyunu. Grafiklerden oynanışa kadar her şey çok başarılı. Ben zombi oyunlarından nefret etmeme rağmen bayağı sardı. Fiyatı da ucuzdu hatırladığım kadarıyla. Bana hediye geldiği için tam olarak hatırlamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı