R5 1600 ve RX570 sistemde FPS düşüşleri

Serkancil7

Centipat
Arkadaşlar sistemi farklı yerlerden alarak kurdum.
  • İşlemci: Ryzen 5 1600 12nm
  • Anakart: ASRock A320M-HDV
  • Ekran kartı: RX 570 4 GB MSI Armor
  • RAM: 8x2 3000MHz Sniper X
  • Depolama: SanDisk 240GB
  • 1TB Segate hardisk
  • Monitör: AOC 24inch 60Hz 6ms
Bu ay işlemci ve RAM değiştirdim, bu sıkıntıdan dolayı ve hala bu sorun yaşanıyor.
AMD Software ayarlarında bazı oyunlarda Gaming'e alınca ya da esport moduna alınca daha da kötü oluyor, ne yapabilirim? yardımcı olursanız sevinirim.

Driver sürümün nedir? Windows'u güvenli mod ile başlat dostum. Daha sonra DDU programıyla eski sürücülerini temiz bir şekilde sil. Daha sonra attığım bu sürücüyü kurup tekrar test et. https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-9-2

Driver sürümün nedir? Windows'u güvenli mod ile başlat dostum. Daha sonra DDU programıyla eski sürücülerini temiz bir şekilde sil. Daha sonra attığım bu sürücüyü kurup tekrar test et. https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-9-2
BU ESKİ DRİVER DEĞİL Mİ

Arkadaşlar sistemi farklı yerlerden alarak kurdum.
  • İşlemci: Ryzen 5 1600 12nm
  • Anakart: ASRock A320M-HDV
  • Ekran kartı: RX 570 4 GB MSI Armor
  • RAM: 8x2 3000MHz Sniper X
  • Depolama: SanDisk 240GB
  • 1TB Segate hardisk
  • Monitör: AOC 24inch 60Hz 6ms
Bu ay işlemci ve RAM değiştirdim, bu sıkıntıdan dolayı ve hala bu sorun yaşanıyor.
AMD Software ayarlarında bazı oyunlarda Gaming'e alınca ya da esport moduna alınca daha da kötü oluyor, ne yapabilirim? yardımcı olursanız sevinirim.
black screen sorunu yaşıyor musun?

Stabil olarak çalışan bir sürüm. Güncel sürümlerde problem mevcut. AMD bununla ilgili çalışma yaptığını söyledi. Denemekte fayda var.
şimdi dduyu yükledim bütün driverli sildi şimdi sizin dediğiniz driveri mi yüklicem
Eski sürümü yükleyince çözüme kavuşup kavuşmadığına dair haber verir misin?
tmmdır
Stabil olarak çalışan bir sürüm. Güncel sürümlerde problem mevcut. AMD bununla ilgili çalışma yaptığını söyledi. Denemekte fayda var.
eski sürüclerde çok eksik var ama neyse ddu sayesinde biraz daha rahatladı gibi
yani eski sürücüyle oynanmaz

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı