R5 1600 ve RX570 sisteme monitör tavsiyesi

thehitcher

Centipat
Arkadaşlar merhabalar. Eski konulardan, kendi araştırdıklarımdan ve burada açtığım konulardan öğrendiklerime göre parçalarımı tamamladım sayılır. Sadece monitör kaldı. Oynayacağım oyunlar PUBG Mobile (emülatörden), birkaç araba yarışı ve CoD Warzone tarzı oyunları da denerim ama çok oynayacağımı düşünmüyorum. Bunun dışında ev bilgisayarım olacak dizi, film ve Word Office ile uğraşacağım. Sistemimi aşağıya yazıyorum, siteme uygun monitör tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden herkese teşekkürler.
  • İşlemci: Ryzen 5 1600 12nm
  • Anakart: MSI B450M Mortar Titanium
  • Ekran kartı: Sapphire Radeon RX570 Pulse ITX 4 GB
  • RAM: Apacer Panther 16 GB ( 2x8 ) DDR4 3000 MHz CL16
  • SSD: Samsung 860 Evo 250 GB veya Kingston A400 240GB
  • Kasa: MSI MAG Forge 100M
  • PSU: High Power 600W 80+ Bronze

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi ne kadara topladınız acaba?
Hani bütçenize göre belki daha güzel bir sistem toplanabilir. Ama sistemdeki parçaların hiçbiri üzmez seni. Sadece daha iyi bir opsiyon oluşturulabilir belki.

Hocam şuan elinde halihazırda bir monitörün varsa bir müddet onu kullan bu bütçeye az daha ekleyip indirimde 144HZ almanı tavsiye ederim, hem ileriye dönük olur.

An itibariyle ikinci sırada kullandığım monitör yer alıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı