R5 1600X Sisteme Görüntü Gelmiyor

Benzer bir sorunu ben sen yaşıyorum fakat benim anakartımda işlemci ledi yanıyor hata olduğuna dair.
Asus marka Anakart kullanıyorsan müşteri hizmetlerini ara tüm parçaların uyumluluklarını sor. Uyumluluk sorunu çıkmazsa tüm parçaları direk garantiye ver vakit kaybetmeden. Şu lanet 2 ayda kasamı görmeyen bilgisayarcı, denemediğim teknik kalmadı. En son servisteki elemanlar tüm parçaları garantiye yolladılar ve ram'im bozuk olduğu için değiştirildi. (anakarttan ses gelmediği için de sıkıntı nerede bulamıyordu kimse)

Asus marka Anakart kullanıyorsan müşteri hizmetlerini ara tüm parçaların uyumluluklarını sor. Uyumluluk sorunu çıkmazsa tüm parçaları direk garantiye ver vakit kaybetmeden. Şu lanet 2 ayda kasamı görmeyen bilgisayarcı, denemediğim teknik kalmadı. En son servisteki elemanlar tüm parçaları garantiye yolladılar ve ram'im bozuk olduğu için değiştirildi. (anakarttan ses gelmediği için de sıkıntı nerede bulamıyordu kimse)
Anakartım MSI B350M gaming Pro ; anakart ve işlemciyi garantiye göndereceğim sizce Rami de mi yollamalıyım 😔

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı