R5 1600X ve RX580 Sistem Toplama

Ben 400 w power taktım takmaz olaydım :D aldığım yer ile görüşüp 750 ye çıkarıcam.Birde kasa deyip geçme 3,5 bişeyler fazla verip iyisini al derim en az 700&750 w düşünmeni tavsiye ederim.İki gündür bunun sıkıntısını çekiyorum oyunu açtığın anda sistem görüntüyü kesiyor.Velhasıl kelam aradaki 100 150 lira fark için canını baya sıkarsın.

Ben 400 w power taktım takmaz olaydım :D aldığım yer ile görüşüp 750 ye çıkarıcam.Birde kasa deyip geçme 3,5 bişeyler fazla verip iyisini al derim en az 700&750 w düşünmeni tavsiye ederim.İki gündür bunun sıkıntısını çekiyorum oyunu açtığın anda sistem görüntüyü kesiyor.Velhasıl kelam aradaki 100 150 lira fark için canını baya sıkarsın.
Power candır :)

Hocam hangi site, ve ayrıyeten kasada power supply mevcut mu

Performans açısından 1600x ile 2600 arasında ne fark var
N11.com kasada güç kaynağı yok. Olamazda zaten o marka ve öyle kullanışlı bir kasayı o fiyata bedava alacaksın resmen. Güç kaynağı olarak fsp 500watt seçtim o listede var.
+ Güç kaynağı olarak fazlasına gerek yok. Çünkü kullandıkça ömrü azalır . Sen zaten yeni bir ekran kartı alayım diyene kadar 4 sene geçer . Şimdi 700 watt'da alsan ozamana kadar verimliliği düşmüş olacak . O yüzden şuan 500 watt yeterli.

Sizin söyleminizle kasanın önemini daha net kavradım sağ olun. Buna dikkat edeceğim. Aerocool un kasaları nasıldır acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı