R5 220 sistem için işletim sistemi önerisi

Davut Ermiş

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 7, 8,10 Windows 10 süperlite, Windows 8 embedded versiyonlarını teker teker deneyimledim ama arasından beni tatmin eden olmadı.
Sistemim çok iyi değil ve Valorant oynarken oyundan atmayan, kastırmayan, sürekli bildirim gelmeyen, arka plan işlemleri oldukca düşük kısacası bilgisayarı yormayan bir işletim sistemi var mı?
Daha önce Phoenix gibi işletim sistemleri duymuştum bunlar hakkında bilgilendirmelerinizi bekliyorum.
Sistem özellikleri;
Intel Pentium G3250 3.2 GHz.
4 GB DDR 3 RAM.
AMD Radeon R5 220.

Bence windows 7 64 bit kur aralarında en stabil çalışan bu.Ben hepsini denedim ve beni en çok windows 7 memnun etti.

Arkadaşlar Windows 7, 8,10 Windows 10 süperlite, Windows 8 embedded versiyonlarını teker teker deneyimledim ama arasından beni tatmin eden olmadı.
Sistemim çok iyi değil ve Valorant oynarken oyundan atmayan, kastırmayan, sürekli bildirim gelmeyen, arka plan işlemleri oldukca düşük kısacası bilgisayarı yormayan bir işletim sistemi var mı?
Daha önce Phoenix gibi işletim sistemleri duymuştum bunlar hakkında bilgilendirmelerinizi bekliyorum.
Sistem özellikleri;
Intel Pentium G3250 3.2 GHz.
4 GB DDR 3 RAM.
AMD Radeon R5 220.
üstad öncelikle iyi forumlar sistemin eski olabilir ama ssd alman o sisteme sonra güzel bir sistem kur hangisi olur önemli değil sonra da güzel güzel oyununu oyna valorant linux da oynanır mı bilmem lakin bence bir linux u dene vazgeçemezsin

Yeni konular

Geri
Yukarı