R5 220 sisteme yükseltme önerisi

enesatagun

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımda bir sorun vardı göstermeye gittim ve takviye yapmak vardı aklımda gitmişken yapayım dedim asgari düzeyde bir takviye yapmak istediğimi söyledim ekran kartını değişip RAM takacağını söyledi ekran kartım R5 220 RAM'im 3GB 300 400 TL bandında bir ekran kartı takılacak ve RAM 4'e tamamlanacak oyunlardaki performansım ne kadar artar açıkçası ümitliyim. Bu arada ekran kartım sanırsam 64 Bit'e sahip 256 bitlik bir ekran kartı takacağını söyledi bitin performans ile alakası var mı ve de bit yükselince ne olur?

Bilgisayarımda bir sorun vardı göstermeye gittim ve takviye yapmak vardı aklımda gitmişken yapayım dedim asgari düzeyde bir takviye yapmak istediğimi söyledim ekran kartını değişip RAM takacağını söyledi ekran kartım R5 220 RAM'im 3GB 300 400 TL bandında bir ekran kartı takılacak ve RAM 4'e tamamlanacak oyunlardaki performansım ne kadar artar açıkçası ümitliyim. Bu arada ekran kartım sanırsam 64 Bit'e sahip 256 bitlik bir ekran kartı takacağını söyledi bitin performans ile alakası var mı ve de bit yükselince ne olur?

Bilgisayarcılardan takviye yapma sakın dolandırılıyor olabilirsin bit olayı çok fark etmiyor inanma sakın önemli olan kartın gücü.

Bilgisayarcılardan takviye yapma sakın dolandırılıyor olabilirsin bit olayı çok fark etmiyor inanma sakın önemli olan kartın gücü.

Tanıdık bir adam bugüne kadar bir sorun cıkmadı ekran kartı takmadık HDD de sorun vardı SS taktı ve RAM'i yükseltti. 60 FPS uzerınde bazen takılmalar oluyor bunun HDD'nın okuyup yazmasıyla alaksı olabılır mı? Daha bilgisayarı almadım

Tanıdık bir adam bugüne kadar bir sorun cıkmadı ekran kartı takmadık HDD de sorun vardı SS taktı ve RAM'i yükseltti. 60 FPS uzerınde bazen takılmalar oluyor bunun HDD'nın okuyup yazmasıyla alaksı olabılır mı? Daha bilgisayarı almadım.

Tanıdık diye güvenmelisin diye bir kaide yok öncelikle takacağı ekran kartını ve fiyatını yazarsan sana yardımcı olabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı