R5 2400G FPS sorunu

Kumrally

Centipat
AMD Ryzen 5 2400G işlemci.
Anakart Gigabyte -A320M-S2H-CF.
RAM DDR4 8 GB.
Grafik AMD Radeon RX Vega 11 Graphics.

CS GO lobide 200 FPS oyunda 65 85 arası FPS.
Sebepleri nedir? Bilgisayardan çok anlamıyorum, lütfen bilir kişiler yardım etsin.

Sisteminizde harici bir ekran kartı yok. Küçücük bir çipin içindeki ekran birimini kullanıyor. Harici bir ekran kartı alırsanız FPS değerlerinizde ciddi bir artış olur.
Bende de aynı işlemci mevcut fakat yanında MSI Gaming X RX 570 4GB ekran kartı mevcut. Hemen her oyunu yüksek ayarlarda 60 FPS üzerinde akıcı şekilde oynayabiliyorum.

Sisteminizde harici bir ekran kartı yok. Küçücük bir çipin içindeki ekran birimini kullanıyor. Harici bir ekran kartı alırsanız FPS değerlerinizde ciddi bir artış olur.
Bende de aynı işlemci mevcut fakat yanında MSI Gaming X RX 570 4GB ekran kartı mevcut. Hemen her oyunu yüksek ayarlarda 60 FPS üzerinde akıcı şekilde oynayabiliyorum.
Detaylı bir şekilde bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim tavsiyelerinize önem verip en kısa zamanda sisteme uygun bir ekran kartı takviyesi gerçekleştireceğim .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı