R5 2400G Düşük FPS

MrPeedro

Decapat
Normal benchmark testlerine baktığımda daha yüksek FPS değerleri gözüküyor fakat CS:GO'da 1920x1080 en düşük ayarlar 50-60 civarı alıyorum.

Hocam sisteminizi komple yazın ona göre konuşalım.

ASUS B350M-A Prime anakart.
Adata XPG 8 GB (2x4) XPG RAM.
R5 2400G.
WD 1TB Blue 64 MB 7200 RPM.
Cooler Master Master Case H500 kasa.
PSU'da kasanin icinden gelen PSU.
Benchmark testlerinde kaç yazıyor FPS değerleri bir de testler ne zaman yapılmış. CS:GO sürekli güncelleme alan bir oyun.

CS:GO guncellemelerinden kaynaklaniyorsa bir sey diyemem fakat derslerden dolayi uzun zamandir PC oynamiyordum simdi bu kadar dusuk gorunce sikinti mi var diye merak ettim acikcasi.

Son düzenleme:
ASUS B350M-A Prime anakart.
Adata XPG 8 GB (2x4) XPG RAM.
R5 2400G.
WD 1TB Blue 64 MB 7200 RPM.
Cooler Master Master Case H500 kasa.
PSU'da kasanin icinden gelen PSU.

CS:GO guncellemelerinden kaynaklaniyorsa bir sey diyemem fakat derslerden dolayi uzun zamandir PC oynamiyordum simdi bu kadar dusuk gorunce sikinti mi var diye merak ettim acikcasi.

Hocam Windows Update ile bütün güncellemeleri gerçekleştirin sonra AMD'nin sitesinden ekran kartı ve işlemcinin güncellemelerini gerçekleştir. BIOS güncellemesi yap BIOS güncellemesi sistemin düzgün çalışmasını saglar parçaları birbirine uyum saglatır gibi bir şey sistemdeki sorunları çözer başka bir şey gelmiyor aklıma hocam.

Hocam Windows Update ile bütün güncellemeleri gerçekleştirin sonra AMD'nin sitesinden ekran kartı ve işlemcinin güncellemelerini gerçekleştir. BIOS güncellemesi yap BIOS güncellemesi sistemin düzgün çalışmasını saglar parçaları birbirine uyum saglatır gibi bir şey sistemdeki sorunları çözer başka bir şey gelmiyor aklıma hocam.

Bence benim donanımların bazılarında sıkıntı var başka bir şeyle açıklanamaz çünkü bu. Teşekkürler yine de:)

Geri
Yukarı