R5 2400G İçin 400-650 TL Arası Ekran Kartı Tavsiyesi

İşlemciniz de 400-650 TL fiyat aralığında alabileceğiniz bir ekran kartı var zaten, bu sebeple paranızı zaten ziyan etmiş olurken bir de doların bu kadar yüksek olması sebebi ile daha da beter bir hal alır durum.
Ekran kartı almak istemenizin sebebi nedir, her hangi bir arıza ya da görüntü alamama durumu ise çözüm sunsun arkadaşlar ama dediğim gibi ekran kartı alarak paranızı ziyan etmeyin koyun kenarı biriksin.

İşlemciniz de 400-650 TL fiyat aralığında alabileceğiniz bir ekran kartı var zaten, bu sebeple paranızı zaten ziyan etmiş olurken bir de doların bu kadar yüksek olması sebebi ile daha da beter bir hal alır durum.
Ekran kartı almak istemenizin sebebi nedir, her hangi bir arıza ya da görüntü alamama durumu ise çözüm sunsun arkadaşlar ama dediğim gibi ekran kartı alarak paranızı ziyan etmeyin koyun kenarı biriksin.
cs go yu düşük ayarlarda 50 80 arası fps alıyorum herkez apu işlemciyi oc yapıyor ama benim anakart desteklio dio ama olmuyormuş
2400G'nin içindeki ekran kartı, -şu an için- bu parayla alacağınız ekran kartından daha performanslı olacaktır.
ama ben nie güzel performans alamıyorum
donanım arşivi seyrettim technopeti seyrettim güzel fps değerleri aldılar ama ben alamıyorum neden yardım edermisiniz

Son düzenleme:
A320 anakartlar OC imkanı sunmaz. Zaten elinizde var olan bir ekran kartına tekrar para vermektense, belleğiniz aşağıda linkini verdiğim bellekle aynı sanıyorum onu alarak hem sistemi yükseltmiş olursunuz hemde sisteminiz de tek eksik ekran kartı kalmış olur.
Şu an için almaya değer bir erkan kartına paranız yetmeyeceği için geriye 2 seçenek kalıyor ya paranızı daha iyi bir ekran kartı için biriktirmek ya da sistemde ki eksikleri tamamlamak.
Farklı bakış açılarını değerlendirin tabi ki.
3200MHz GSKILL RIPJAWSV SİYAH CL16 1x8GB

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı