R5 2400G sistem nasıldır?

Techmo

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba. İyi forumlar.
Daha önce APU sistem toplamak istediğimi belirterek konu açmıştım. Kendim bir sistem topladım, resim olarak ekliyorum. Bilgisayar kasası önemli olmadığından en düşük fiyatlı kasayı seçtim. Toplam fiyat 2.822 TL.
Monitör olarak 2. el uygun fiyatlı bir monitör düşünüyorum.
Alternatif olarak: Pollux APU PRO | Game Garaj

Fiyatlar birbirine çok yakın. Sizce hangisinde karar vermeliyim? Nedenini belirtirseniz sevinirim.
Şimdiden yorum yazan herkese teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    46,4 KB · Görüntüleme: 43
  • 2.PNG
    2.PNG
    27,1 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba. İyi forumlar.
Daha önce APU sistem toplamak istediğimi belirterek konu açmıştım. Kendim bir sistem topladım, resim olarak ekliyorum. Bilgisayar kasası önemli olmadığından en düşük fiyatlı kasayı seçtim. Toplam fiyat 2.822 TL.
Monitör olarak 2. el uygun fiyatlı bir monitör düşünüyorum.
Alternatif olarak: Pollux APU PRO | Game Garaj

Fiyatlar birbirine çok yakın. Sizce hangisinde karar vermeliyim? Nedenini belirtirseniz sevinirim.
Şimdiden yorum yazan herkese teşekkür ederim.

Kasa sadece görünüm değildir hava akışı önemli o kasayla bilgisayarın adeta yanar. Onun haricinde Full 2.el sistem toplamanı tavsiye ederim ya da bunu alırım ileride yükseltirim diyorsan o ayrı ileri dönüş için ne planlıyorsun?

Kasa sadece görünüm değildir hava akışı önemli o kasayla bilgisayarın adeta yanar. Onun haricinde Full 2.el sistem toplamanı tavsiye ederim ya da bunu alırım ileride yükseltirim diyorsan o ayrı ileri dönüş için ne planlıyorsun?
Soğutma konusunda zaten bende emin olamadım.Yandan içeriye hava alacak şekilde 1 adet fan takıp kasa arkasından da havayı tahliye edecek egzoz fan takmayı planlıyorum.Kasalara tekrar bakacağım.2.el bilgisayar fiyatlarını da araştıracağım.Bilgisayarı yeğenim için alıyorum.İlerde yükseltme yapılacağını sanmıyorum.En fazla harici bir ekran kartı takılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı