R5 2400G sistemde GTA V'te şehre bakınca FPS çok düşüyor

bartuhane

Hectopat
Daha fazla  
GTA V'te şehir harici bir yere baktığımda 60-70 FPS alıyorum ama şehre bakınca 30-40 alıyorum. (Ayarlarım yüksek ve ultra.)
  • İşlemci: R5 2400G.
  • Ekran kartı: RX 580 4 GB.
  • RAM: 8*2 2400MHz
  • Anakart: B450M-K
Aynı sorun Warzone oynarken de oluyor. Kalabalık bir yere bakınca FPS çok düşüyor. Düşmesi normal demeyin. RX 580 var elimde. Bu değerler normal değil. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kere normal değil demeyin deme. RX 580 güçlü bir kart ama GTA 5 Ultra şehrin içi kasar. İşlemci de şahane değil. Normal gibi. Tavsiyem ayarları orta-yükseğe çekmeniz.

Mx130 ile Very High ayarlarda 900p'de akıcı şekilde oynayabiliyordum GTA V'i. Eğer MSAA veya Resolution Scale gibi ayarlarınız açıksa/yüksekse kapatabilirsiniz. FPS düşüşünüz anormal çünkü ekran kartınız benimkinden çok çok daha güçlü bir ekran kartı.

Bir kere normal değil demeyin deme. RX 580 güçlü bir kart ama GTA 5 Ultra şehrin içi kasar. İşlemci de şahane değil. Normal gibi. Tavsiyem ayarları orta-yükseğe çekmeniz.
Deneyelim.
Anlamadım ki hocam ayarları değiştircem şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…