R5 2500U laptopta neler değişmeli?

atghuym88

Attopat
Bilgisayarı aldığımdan beridir batarya değişmiyorum. Yaklaşık 3 yıldır aynı batarya takılı ve şarj seviyesi tamamen dolu iken Web'de dolaşmak için maksimum en iyi pil tasarruf ayarlarını vs. yaparsan 1-2 saati zorlar. Sizce bataryayı değiştirmek yerine prizde mi kullanmalıyım? Bataryayı değiştirmek istememin sebebi bilgisayarımın sistemi pek yüksek değil. Ortalama seviyedir.

Bilgisayarı aldığımdan beri hiç içini açmadım. Yaklaşık 3 yıllık laptop. Orta seviyede AMD Ryzen 5 2500U işlemciye sahip, 8 GB RAM var. Windows 10 yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar modelini belirtmen daha iyi olur. Harici ekran kartın yoksa APU sistemlerde dualchannel çok önemli. Yani tek kanal ise +8 alarak yapacağın dualchannel ile performans yükselir. Batarya işi tamamen sana bağlı. Günlük kullanımda prizsiz ihtiyacın çok oluyorsa mecburen değiştirmen gerek. Aksi taktirde aynı şekilde devam.

Bilgisayarınızın modeli nedir?
Acer A315-41G Vatan sitesinde buldum: Acer A315 AMD Ryzen 5 2500U notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Acer A315 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da.Sa
Bilgisayar modelini belirtmen daha iyi olur. Harici ekran kartın yoksa APU sistemlerde dualchannel çok önemli. Yani tek kanal ise +8 alarak yapacağın dualchannel ile performans yükselir. Batarya işi tamamen sana bağlı. Günlük kullanımda prizsiz ihtiyacın çok oluyorsa mecburen değiştirmen gerek. Aksi taktirde aynı şekilde devam.
Harici ekran kartı bulunmaktadır. Model: Acer A315-41G Vatan: Acer A315 AMD Ryzen 5 2500U notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Acer A315 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da.Sa

Yeni konular

Geri
Yukarı