R5 2600 1050 Ti sistem kaç TL eder?

Elbette PSU kötü ama bedava değil yani.
Piyasa biraz kötü olabilir bende bu yüzden tek tek satmasını önerdim zaten yoksa daha iyi sistemler olabiliyor biraz farka ama alıyorlar hocam bu fiyatlara alıyorlarken daha aza satmak mantıklı olmazki :D

Satmaktan vazgeçtim kardeşime 3 bin TL'ye sattım ayrıca PSU yanlış yazmışım xpc Pylon 650 80+ almıştım onu kullanıyorum friby yedekte kendime bunu alacağım.

Satmaktan vazgeçtim kardeşime 3 bin TL'ye sattım ayrıca PSU yanlış yazmışım xpc Pylon 650 80+ almıştım onu kullanıyorum friby yedekte kendime bunu alacağım.

Hayırlı olsun anakartı değiştirin B550 yapın ya da direk bu sisteme bak 12400F biraz daha iyi.

AMD alın.

AMD ekran kartlarını sevmiyorum NVIDIA onlardan 10 iyi.

Eski AMD kartlar evet sorunluydu ama yeni 6000 serisinde bu sorunlarla çok nadir karşılaşıyorsunuz ve karşılaşsanız bile çözmesi 5 dakika sürüyor.
3060 Ti'daki 8 GB VRAM şu an yeni çıkan oyunlar için ucu ucuna yetiyor 2-3 yıl sonra çoğuna yetmez.
NVIDIA'nın AMD'ye göre artıları neler DLSS, RT ve WattMan almaması.
8 GB VRAM ile çoğu oyunda RT açamazsın.
3000 serisindeki DLSS2.0 FSR3.0 çıkınca hiçbir işe yaramayacak.
NVIDIA'da sürücü sorunları var hatta bir aralar Forza oynayanlara çok sıkıntı çektirdi.
Ne anlamı kaldı şimdi NVIDIA'nın.
Üstelik AMD daha ucuz ve daha performanslı ve ileride sıkıntı çıkarmayacak VRAM'i var.
Üstteki 11600 yerine bunu öneririm ben.

Eski AMD kartlar evet sorunluydu ama yeni 6000 serisinde bu sorunlarla çok nadir karşılaşıyorsunuz ve karşılaşsanız bile çözmesi 5 dakika sürüyor.
3060 Ti'daki 8 GB VRAM şu an yeni çıkan oyunlar için ucu ucuna yetiyor 2-3 yıl sonra çoğuna yetmez.
NVIDIA'nın AMD'ye göre artıları neler DLSS, RT ve WattMan almaması.
8 GB VRAM ile çoğu oyunda RT açamazsın.
3000 serisindeki DLSS2.0 FSR3.0 çıkınca hiçbir işe yaramayacak.
NVIDIA'da sürücü sorunları var hatta bir aralar Forza oynayanlara çok sıkıntı çektirdi.
Ne anlamı kaldı şimdi NVIDIA'nın.
Üstelik AMD daha ucuz ve daha performanslı ve ileride sıkıntı çıkarmayacak VRAM'i var.
Üstteki 11600 yerine bunu öneririm ben.

Peki 3060 12 GB olana ne diyorsun o zaman VRAM yüksek olaması lazım 3060 12 GB idael o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı