R5 2600 A320 ve RX 570 uyumu

Sistemi almadıysanız değiştirme önerisi yapabilirim ama aldıysanız da 2 slot olmasının bir sorun olacağını sanmıyorum.
Çift hesaptan ceza yiyeceksiniz bence o hesabı kapatın.

Diğer hesap ceza yemiş nedenini anlamadım yazım kurallarından dolayı direk mesaj cezası TDK forumuna geldim sanırım uyarınız için teşekkür malesef Kargoya verildi
TDK ile sponsorluk var herhalde ben de şüpheleniyorum 😀 Burası o konuda biraz katı bir forum ama haklarını yiyemem sayelerinde yazım kurallarını öğreniyorum 😀

Tekrardan rahatsız ediyorum boş kasa elime ulaştı fakat anakart ve ekran kartı hala Yolda anakarti taktiğimsda ekran kartı beyaz noktadan dışarı mı çıkması gerekiyor sarı işaretli yer büyük kısmı boş kalacak gibi

Dosya Ekleri

• received_439383590270396.jpeg
    received_439383590270396.jpeg
    104,6 KB · Görüntüleme: 31
Sarı yere anakarttan çıkan USB gibi portlar denk gelecek. Beyaz yere de ekran kartı gelecek. Beyaz yerde üstten 2. ve 3. kapağı çıkarmanız gerek ama onu sistemi montajlarken yaparsınız.

Genel olarak PC toplama videolarına bakabilirsin. Sadece şuna bak diyemem birden çok video yardımıyla topla. En basitinden Anakart vida yükselticilerini takmadan anakartı montajlayıp anakartını yakanlar var :)
Kısaca yeteri kadar bilgi toplamadan kafana göre toplama derim :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı