R5 2600 Boşta Sıcaklık değeri 40 derece olması normal mi?

Ben Corsair H115İ PRO RGB modelini kullanıyorum. 1000 TL Civarı sanırım şu an. Ama daha düşük bütçeyle de alabilirsin.

Boşta 40 Derece olmasına rağmen 1K'lık sıvı soğutma? (😆)
Yükte en yüksek kaç dereceyi gördünüz? Bios güncellemelerini yapmanızı öneririm.

Boşta 40 Derece olmasına rağmen 1K'lık sıvı soğutma? (😆)
Yükte en yüksek kaç dereceyi gördünüz? Bios güncellemelerini yapmanızı öneririm.
Yükte henüz denemedim zaman olmadı. Yarın deneyeceğim. AMD Ryzen 5 2600 işlemci için yükte olması gereken değerler nedir bir bilginiz var mı? Yani örneğin 70 dereceyi geçiyorsa sıkıntı gibi diyebileceğiniz bir durum var mı?

Ben alsın demiyorum. Ortalama fiyatları sordu, kullandığım soğutmanın fiyatını belirttim.

120MM sıvı soğutma önermem, o fiyata kule tipi soğutmalar daha başarılıdır. Yükte 80'e kadar yolun var. (Stok soğutucu) Kasa modelin nedir?

Valla ben son surume yukselttim bios u ayrica 4.1ghz e OC yaptim. Buna ragmen bosta 36 derece yukte 70 ancak 120mm dual fan sivi sogutma kullaniyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı