R5 2600 GTX 1060 sistem toplama

arda tüfekci

Decapat
Ryzen 5 2600
Corsair Vengeance LPX 16 GB 2x8 DDR4 2666 MHz CL16
MSI B450 Pro-M2
Zotac 1060 6 GB
Cooler Master Mastercase Pro 3
FSP Hydro 600W 80+ Bronze
SSD: Adata ASX6000NP 128 GB

Sistemde CS:GO ağırlıklı oyun oynamayı düşünüyorum, biraz da ileriye dönük olsun istedim. OC yapmayı düşünmüyorum. Ryzen 2600X daha iyi olurdu, biliyorum ama şu an 2600'de güzel indirim var. SSD ilerde ilave etmeyi düşünüyorum. Şimdilik bu kadar. Öneriniz olursa memnun olurum. Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD Ryzen ™ 5 2600 3.4GHz, GTX1070Tİ 8GB, 8GB DDR4, 1TB HDD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC

Bu sistemde bellek kısmından 16GB yapın, 7.347 TL yapıyor.. Ama 1080P'de sürekli CS.GO oynuyorsanız böyle bir sistemin pek bir anlamı olduğunu düşünmüyorum ve aşağıda ki alternatif attığım sisteme bakabilirsiniz, ama 2K oynayacaksanız ona diyecek bir şeyim yok..

AMD Ryzen ™ 5 2600 3.4GHz, RX580 GTS 8GB, 8GB DDR4, 1TB HDD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı KDV Kampanyası - Oyuncu PC

Bu sistemde yine bellek kısmından 16GB yapın, SSD kısmında ise Adata SU800 256GB olanı seçin toplam 6.002 TL yapıyor..

Güvenememe sebebiniz nedir? Diğer türlü bu performansa erişemezsiniz.
Nano Katalog - Şikayetvar Zaman gecikmesi artı müşteri memnuyi
AMD Ryzen ™ 5 2600 3.4GHz, GTX1070Tİ 8GB, 8GB DDR4, 1TB HDD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC

Bu sistemde bellek kısmından 16GB yapın, 7.347 TL yapıyor.. Ama 1080P'de sürekli CS.GO oynuyorsanız böyle bir sistemin pek bir anlamı olduğunu düşünmüyorum ve aşağıda ki alternatif attığım sisteme bakabilirsiniz, ama 2K oynayacaksanız ona diyecek bir şeyim yok..

AMD Ryzen ™ 5 2600 3.4GHz, RX580 GTS 8GB, 8GB DDR4, 1TB HDD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı KDV Kampanyası - Oyuncu PC

Bu sistemde yine bellek kısmından 16GB yapın, SSD kısmında ise Adata SU800 256GB olanı seçin toplam 6.002 TL yapıyor..
Ramler zaten 16 gb oc ile 2350 olabiliyor
Cs için dediğiniz gibi fazla bir sistem biraz ileriye yönelik olsun istedim. Teşekkürler

Nano Katalog - Şikayetvar Zaman gecikmesi artı müşteri memnuyi
Yurtdışı garantili bir firma. Yani ürünler yurtdışından geliyor ve ucuz oluyor bu sayede diğer sitelere göre. Ben dahil olmak üzere çoğu kişi öneriyoruz zaten. Eğer garanti konusunda probleminiz var ise benim dediğim sistemlerdeki RAM'leri en az 2666 MHz olacak şekilde başka bir ürünle değiştirebilirsiniz içiniz rahat etmiyor ise. Eğer daha önceden internetten alışveriş yaptıysanız yani herhangi bir bileşene zarar geldiğinde kullanıcı hatası değil ise müşteri hizmetlerine faturada ki sipariş numarasını verince size yardım ediyorlar zaten. Örneğin garanti kapsamına girdi size bir yere kargolayın diyorlar ve kargoluyorsunuz. Bence alabilirsiniz diğer sitelere göre ucuz sistem oldu çünkü. Başka bir siteden 1070 Tİ almak istesen 3400 TL en ucuzudur. Şikayetvar sitesine sürekli olumsuz yorum yapılmak için giriliyor zaten olumlu yorum yapanlar nadirdir. Örneğin Vatan Şikayet var diye bakarsanız 3000 olumsuz 91 olumlu yanıt var. %14 müşteri memnuniyeti.

Dostum nano katalog mevzusu biraz uzayacak gibi. Kötü firmadır demiyorum ama müşteri ilişkileri daha kuvvetli firmaları tercih ederim.
1 listede Rx 580 güzel bir kart ama msi'ın en düşük versiyonu gtx 1060 6 gb dan iyi mi tartışılır. Oyunları max 1080 p oynamayı dusunuyorum.
Verdiğin öneriler için teşekkürler.

Ben sizin dediğinizi anlamamışım kusura bakmayın.

Gösterdiğiniz listede Asrock, palit gibi marklar var. Yani ben az düşük olsun ama garanti olsun istiyorum. Bir de şey dikkatimi çekti. BU 1060 6gb ile 1070 arasında çok bir fark yok gibi, f/p olarak. O yüzden 1070 i zorlamadım. benim sevdiğim markalardan msi,zotac,asus ve gigabyte 'ın urunleri 1500tl fark ile başlıyor. Benim sistem için değer mi bilemedim.TEşekkürler

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı