R5 2600 GTX 1060 sistemde CS2 takılıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Infiniti1991

Centipat
Daha fazla  
RAM
16GB Ram
Ekran kartı
Asus Nvidia GeForce GTX 1060 6GB 192Bit
Anakart
Asus Prime A320M-K
İşlemci
Ryzen 5 2600
İyi günler. Dün CS2'ye gelen 8 GB'lik güncellemeyi yaptım ve oyuna girdim, herhangi bir problem yoktu. Fakat akşam saatlerinde oyuna girdiğimde sanki internetim yavaş gibi takılma problemleriyle karşılaştım. Giriş ekranında, maç başlangıcında ya da oyunun ortalarında. Bu sorunu başka yaşayan var mı? Sistemim oyun için gayet yeterli bence.

İşte yine klasik ticaret politikası. Güncellemeler ve sistemi kısıtlamaya yönelik hamleler. Yani diyorlarki bu oyunu oynuycaksan yeni sistem al. Çark dönsün. Başka bir açıklaması olamaz. Yapmanız gereken fazla bir şey yok.

Hocam sistemi alalı 1.5 ya da 2 ay olmuştur. Önceden böyle bir problem yoktu her şey en yüksekte gayet iyi oynatıyordu ta ki güncelleme gelene kadar.

Aynı durumu bende yaşıyorum. Evet biliyorum GTX 1050 çok güçlü bir kart değil ama bir gecede oyunun akıcılığı gitti maalesef. Zaten CS:GO gibi akıcı değildi, son güncelleme ile daha da kötü oldu.

Kesinlikle hocam artık el başında bir süreliğine FPS can sıkıcı bir şekilde düşüyor sonra normal haline dönüyor. Güzelim oyunu mahvettiler bıraktılar ben diyecek hiçbir şey bulamıyorum.

Geri
Yukarı