R5 2600 GTX 1660 Ti dair tavsiyeler

Samsung 970 alacak durumunuz yoksa XPG önerebilirim.
Hocam Steam'den indirme yaparken, sistem kullanımlarıma baktığımda SSD'nin %100 kullanıldığını görüyorum ve sanırım bundan dolayı sistemde indirme yaparken yavaşlama oluyor. Bu %100'lük kullanım tek bir SSD kullandığım için midir yoksa SSD'nin güçsüzlüğünü mü gösterir?

Hocam Steam'den indirme yaparken, sistem kullanımlarıma baktığımda SSD'nin %100 kullanıldığını görüyorum ve sanırım bundan dolayı sistemde indirme yaparken yavaşlama oluyor. Bu %100'lük kullanım tek bir SSD kullandığım için midir yoksa SSD'nin güçsüzlüğünü mü gösterir?

Çok normal oyunu hızlı indirmek için tüm SSD gücünü kullanıyor ve daha hızlı bilgisyarına aktarıyor.

Tek SSD ile alakası yok ama JD SSD'ler çok kalitesiz hocam ben hiç güvenmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı