R5 2600 için 300 TL fan önerisi

Ataqan

Decapat
Yer
Adana
Daha fazla  
Ryzen 5 2600 için fan önerisi istiyorum. İşlemcinin stock fanını kullanıyorum. Çoğu oyunda 100 dereceyi geçiyor ve kapanıyordu. Yakın zamanda macunu yeniledim ama yine bir fark olmadı.

Kasa: Frisby Venom FC-9270G (öndeki üst ve orta fan çalışmıyor, camı açık kullanıyorum)

Bütçem 300 TL.

Ryzen 5 2600 için fan önerisi istiyorum. İşlemcinin stock fanını kullanıyorum. Çoğu oyunda 100 dereceyi geçiyor ve kapanıyordu. Yakın zamanda macunu yeniledim ama yine bir fark olmadı.

Kasa: Frisby Venom FC-9270G (öndeki üst ve orta fan çalışmıyor, camı açık kullanıyorum)

Bütçem 300 TL.

Önerim 200 300 daha koyup indirimde sıvı sogutma yakalamak olur hem ileriye donuk hem de sıkıntı çekmezsin.

500 liraya falan anca Izoly'nin 240mm sıvı soğutması alırsınız. Soğutma kısmını geçtim, sıvı kaçırdığı zaman bütün sistem pert olur.
Ya da Cooler Master'ın falan 120mm olan modeli falan var ama 120mm sıvı soğutma almanın bir mantığı yok, zaten bütçeniz 300 TL.
Bütçeniz artarsa bile böyle bir hataya düşmeyin. Attığım hava soğutma gayet güzeldir, alabilirsiniz. İşinizi görecektir.
Adam akıllı sıvı soğutma için minimum 800-900 lirayı gözden çıkarmanız lazım.

500 liraya falan anca Izoly'nin 240mm sıvı soğutması alırsınız. Soğutma kısmını geçtim, sıvı kaçırdığı zaman bütün sistem pert olur.
Ya da Cooler Master'ın falan 120mm olan modeli falan var ama 120mm sıvı soğutma almanın bir mantığı yok, zaten bütçeniz 300 TL.
Bütçeniz artarsa bile böyle bir hataya düşmeyin. Attığım hava soğutma gayet güzeldir, alabilirsiniz. İşinizi görecektir.
Adam akıllı sıvı soğutma için minimum 800-900 lirayı gözden çıkarmanız lazım.

Şu iş görür sırf radyatörü kalın olduğu için:

Ama bu para verilir mi bilmem.

Şu iş görür sırf radyatörü kalın olduğu için:
Ama bu para verilir mi bilmem.

Bütçeden bağımsız konuşuyoruz zaten ama 100 lira verip bunu alsın o zaman.
Kasaya sığarsa attığım ürün ikisinden de güzeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı