R5 2600 için 5000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
5000

UPSDeviL

Femtopat
Daha fazla  
CPU: Ryzen 5 2600
RAM: Corsair Vengeance LPX 2X 8 GB 3200MHz DDR4 CL 16
ANAKART: B450M SH2
PSU: Thermaltake Lite Power 650W
KASA: Gametech X-COLER
MONİTÖR: Performax QHD 2K 144Hz

Güncel kartım Sapphire Pulse RX 580 8 GB OC modeli mavi ekran veriyor bozuk diye varsayıyorum bu yüzden ekran kartım bozulduğu için bir kart almayı düşünüyorum takabileceğim Max kart nedir genellikle 2560x1440 ya da 1920x1080 oynuyorum oyunları yardımcı olursanız sevinirim bütçe olarak maksimum 5k, 2.el almayı düşündüğüm için önerilerinizi bekliyorum.

Hocam sizin işlemcinize göre 1080p üzeri oyun oynatabilecek kartlar darboğaz yapar RX 6600 alabilirsiniz ancak 1080P'de darboğaz olur NVIDIA tarafına yönelirseniz darboğaz yapmayacak sizin bütçenizde RTX 3050 var.

Önerileriniz için teşekkür ederim keşke elimdeki kartın mavi ekran hatasının neden oldugunu çözebilsemde hiç ugraşmasam :D

İkisi de yakın fiyatta iken RX 6600'ün performansı daha iyiyse neden 3050'yi öneriyorsunuz ki?

Teşekkür ederim yardımın için dostum bir şey danışacağım daha önce forumları hiç kullanmamış biriyim ve şu an elimdeki kartın arızası için nereye yazı ve konu açacagım bir yardımcı olur musun rica etsem yanlış yere konu açıp kimseyi rahatsız etmek istemem :D

Teşekkür ederim yardımın için dostum bir şey danışacağım daha önce forumları hiç kullanmamış biriyim ve şu an elimdeki kartın arızası için nereye yazı ve konu açacagım bir yardımcı olur musun rica etsem yanlış yere konu açıp kimseyi rahatsız etmek istemem :D
Direkt donanımdan ekran kartı sekmesine açabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı