R5 2600 kaç TL'ye satılır?

HD4450

Kilopat
Ekran kartı fiyatları arttı malum. Ben bu işlemciyi kaça satabilirim? 2. el olarak ve Rust ve Valorant kaldıracak bir APU işlemci alınır mı, alınırsa kaç TL ister?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci 2000 - 2500'e satılabilir. R3 2200G alabilirsiniz ama bunun yerine işlemcinizi satmayıp 1 HD 7850 (1000 TL) gibi bir kart alsanız daha iyi olabilir.

Eğer ekran kartın bozulduysa ve o şekilde bu durumda kaldıysan sorunun boyutuna göre ekran kartını tamir ettirmeni öneririm. Bu piyasada en iyi seçenek bu olur.

2. olarak APU almak yerine 2. el görüntü veren herhangi bir ekran kartı edinebilirsin, bu şekilde bir süre idare edersin.

Eğer ekran kartın bozulduysa ve o şekilde bu durumda kaldıysan sorunun boyutuna göre ekran kartını tamir ettirmeni öneririm. Bu piyasada en iyi seçenek bu olur.

2. olarak APU almak yerine 2. el görüntü veren herhangi bir ekran kartı edinebilirsin, bu şekilde bir süre idare edersin.

570 vardı patladı garantiden 800 TL civarı para verdiler ama ekonomi yüzünden parayı harcamamız gerekti sonra 9800GT almıştım bozuk çıktı şimdi de para biriktiriyorum almak için.

@HD4450 800 TL aslında uygunmuş 9800GT yerine. Maalesef kolay gelsin demekten başka bir şey gelmiyor elden. 2600'ü satma, yerini doldurman çok daha zor olur. Elindeki iyi bir işlemci.

Yeni konular

Geri
Yukarı