R5 2600 RTX 2060 sistem kasıyor

Yusuf Deleveyka

Centipat
Daha fazla  
RAM
Crucial Ballistix 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16
SSD veya HDD modeli
HDD 500 GB
Ekran kartı
RTX 2060
Anakart
ASUS TUF B450
İşlemci
R5 2600
Arkadaşlar dün akşamdan beri ciddi sıkıntı yaşıyorum acayip moralim bozuldu Valorant 100 FPS düştü, Xero oyunum 120 FPS düştü, Warzone 50 FPS düştü Google giremiyorum kasıyor videolar izlerken kasıyor yayında ders yaparken kasıyor. Bunu düzeltmek için neler yapabilirim? Dün akşamdan devam ediyor.

Arkadaşlar dün akşamdan beri ciddi sıkıntı yaşıyorum acayip moralim bozuldu Valorant 100 FPS düştü, Xero oyunum 120 FPS düştü, Warzone 50 FPS düştü Google giremiyorum kasıyor videolar izlerken kasıyor yayında ders yaparken kasıyor. Bunu düzeltmek için neler yapabilirim? Dün akşamdan devam ediyor.
Kaspersky indir bilgisayarını tarat bi belki virüs bulaşmış olabilir cihaza.

Büyük ihtimalle virüs olabilir.Masaüstünde işlemci kullanımını falan atar mısınız?

Büyük ihtimalle virüs olabilir.Masaüstünde işlemci kullanımını falan atar mısınız

Büyük ihtimalle virüs olabilir.Masaüstünde işlemci kullanımını falan atar mısınız?
1679941447088.png

HD sentienal ile sağlık drumunu gönder ve SSD tam modelini belirt.

Geri
Yukarı