R5 2600 RTX 2060 Sistem TLOU'yu Emülatör İle Oynatır mı?

valheiNN

Centipat
Daha fazla  
Dostlar benim aşağıda gördüğünüz gibi bir sistemim var. Sizce PS3 emülatör ile The Last of Us oynayabilir miyim? 30 FPS altına iner mi? Çok oynamak istiyorum ancak sırf TLOU için de konsol almak istemiyorum.

Sistemim:
ASUS RTX 2060
Ryzen 5 2600
8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kaç Mbps önerirsiniz? 75 ideal midir?

Evet akıcı şekilde oynarsınız.

Nasıl oluyor o.

PlayStation Now'un Türkiye'de resmi bir sayfası yok. VPN ile Almanya hesabı açıp 7 günlük ücretsiz denemeyi kullanabilirsiniz. Bir de Türkiye'deki tüm kredi kartlarını engellemişler kabul etmiyor. Yabancı bir program ile ön ödemeli sanal kart açıp ücretsiz denemeyi kullanmıştım ben. Siz de öyle yapabilirsiniz.

Belki oynarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda Core i9 9900k 4,9GHz, 16Gb RAM, Geforce GTX 1070 ile 60 fps oynuyor. ama emülatörün ayarlarını yapman lazım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
burdan yapabilirsin .

Evet akıcı şekilde oynarsınız.

PlayStation Now'un Türkiye'de resmi bir sayfası yok. VPN ile Almanya hesabı açıp 7 günlük ücretsiz denemeyi kullanabilirsiniz. Bir de Türkiye'deki tüm kredi kartlarını engellemişler kabul etmiyor. Yabancı bir program ile ön ödemeli sanal kart açıp ücretsiz denemeyi kullanmıştım ben. Siz de öyle yapabilirsiniz.

PlayStation gerektirmiyorsa deneyebilirim PS4'ümü sattım içimde kaldı PC alınca emulatorle oynarmı demiştim çok kasıyor.
Belki oynarsın.
bu videoda Core i9 9900K 4, 9GHz, 16 GB RAM, GeForce GTX 1070 ile 60 FPS oynuyor. Ama emülatörün ayarlarını yapman lazım
buradan yapabilirsin.

Oynanmıyor RTX 2060 i510400 var.

PlayStation gerektirmiyorsa deneyebilirim PS4'ümü sattım içimde kaldı PC alınca emulatorle oynarmı demiştim çok kasıyor.

Oynanmıyor RTX 2060 i510400 var.

DualShock'4'ünüz yoksa eğer farklı gamepadleri resmi olarak desteklemiyor. Ek uygulamalar sayesinde farklı gamepadleri PlayStation Now'a DualShock4 olarak gösterebiliyorsunuz.

Bu arada PlayStation Now'un kendi kütüphanesi var. Bir aralar God of War, spider man vs. gibi oyunlar vardı ama en son aralık ayında baktığımda kalkmıştı.(TLOU 1 var)

DualShock'4'ünüz yoksa eğer farklı gamepadleri resmi olarak desteklemiyor. Ek uygulamalar sayesinde farklı gamepadleri PlayStation Now'a DualShock4 olarak gösterebiliyorsunuz.

Bu arada PlayStation Now'un kendi kütüphanesi var. Bir aralar God of War, spider man vs. gibi oyunlar vardı ama en son aralık ayında baktığımda kalkmıştı.(TLOU 1 var)

Vardıda sattım PC toplamak için progrmaları biliyorsanız isimlerini söyleme şansınız var mı? God of War ve spider mani bitirmiştim.

Hocam programın ismini verebilir misiniz? Uzun zamandır arıyorum da :) Denemeyi çok istiyorum.

Geri
Yukarı