R5 2600 - RX 550 sistem iş görür mü?

Rumpelstiltsikin

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Paramedik
Selam
MSI RX550 2 GB ekran kartım var buna uygun olarak MSI B450M Pro anakart, Ryzen 5 2600 işlemci, ve 2x8GB RAM almayı düşünüyorum sizce işimi görür mü? Çok üst seviye sistem gereksinimi gerektirmeyen oyunlar oynuyorum.

İşlemci gayet iyi yeni nesil oyunlarda sorunu çıkaracağını düşünmüyorum ama ekran kartı çok düşük.

@hidayet eker görmek istediğim mesaj buydu teşekkürler.
@Michaelscofield cevap için çok teşekkür ederim oynadığım en yüksek oyun world of warcraft onuda gözlerimi yormamasi açısından her zaman low ayarlarda oynamayı tercih ediyorum, onun dışında en fazla skyrim oynayabilirim :)
Umarim yeterlidir bu ekran kartı

@hidayet eker görmek istediğim mesaj buydu teşekkürler.
@Michaelscofield cevap için çok teşekkür ederim oynadığım en yüksek oyun World of Warcraft onu da gözlerimi yormamasi açısından her zaman Low ayarlarda oynamayı tercih ediyorum, onun dışında en fazla Skyrim oynayabilirim :)
Umarim yeterlidir bu ekran kartı.

Yeterde artar sorun yok.

Ho.

Tamamdır çok teşekkür ederim aklımdaki soru işaretlerini sildiniz.

@Michaelscofield hocam peki işlemci yi Ryzen 5 1500 ya da Ryzen 3 2600 falan yapsam çok fark eder mi? Fiyat açısından daha uyvuna geliyor.

Hocam cihazımda sorun vardi şimdi görüyorum kusura bakmayın ilk defa Ryzen3 2600 diye bir işlemci duyuyorum yine de işlemciniz kalsın ekran kartı düşük işlemci iyi olsun bari.

Geri
Yukarı